Najman blisko wygranej? Uważa, że niewiele brakowało do sensacji! „Już pierwszym ciosem…”

Fot. Clout MMA
Opublikowane 7 sierpnia 2023, 11:29
przez Przemek Krautz
2
12
Jeden komentarz

Marcin Najman zabrał głos po najszybszej porażce w karierze. Wskazał przyczyny błyskawicznej przegranej na gali Clout MMA 1.

W main evencie sobotniego wydarzenia „El Testosteron” zmierzył się z debiutującym w MMA Andrzejem Fonfarą. Niema wszyscy skazywali Najmana na pewną porażkę i jak się okazało, mieli rację. Starcie trwało zaledwie 16 sekund, po których sędzia odciągał Fonfarę od rywala.

Zaraz po walce Najman stwierdził, że mógł pozostać w stójce i wymieniać ciosy z byłym pięściarzem. Jego trener dodał nawet, że gdyby tak się stało, to zapewne „El Testosteron” pokonałby Fonfarę:

Najman bliski pokonania Fonfary?

Teraz na chłodno dzień po gali zabrał ponownie głos i pogratulował zwycięzcy. Po raz kolejny podkreślił to, że nie powinien ruszać po obalenie, które całkowicie mu nie wyszło, dzięki czemu przewagę zyskał Fonfara.

– Andrzejowi serdecznie gratuluje! W parterze uderzał mocno, ale nic nie zmieni tego, że w stójce to ja mocno trafiłem. Trzeba było w stójce pozostać, a nie szukać na siłę sprowadzenia. Andrzej wygrał po moim błędzie, zupełnie spóźniłem to wejście w nogi. Ważne, że się przeprosiliśmy.

W kolejnym wpisie dodał, że już pierwszym uderzeniem mógł sprawić niespodziankę. Fonfara bowiem został trafiony obszernym cepem.

– Barbarzyńcy mogą pieprzyć bzdury do woli, ale nic nie zmieni, że Cesarz już pierwszym ciosem mógł sprawić sensacje, to był cep, po którym Andrzej z klinczował i na nieco miękkich nogach wrócił do gry. Nie ujmuje Andrzejowi, świetnie obronił obalenie i dokończył robotę. To Mistrz.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
12
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
1 miesiąc temu

Zgadza się. Gdyby przeciwnik nie stanął mu na drodze, naprawdę mogło dojść do sensacji🤣🤣🤣