Tańcula pozwie Ferrariego!? Reaguje na mocny materiał rywala: „Zgłoszę się do federacji i…”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 września 2023, 11:07
przez Przemek Krautz
7
1
3 komentarze

Arkadiusz Tańcula zareagował na materiał opublikowany przez rywala Amadeusza „Ferrariego” i zapowiedział, że sprawa trafi do sądu.

Podczas ostatniej konferencji „Ferrari” wystosował mocne zarzuty pod adresem „Aroya”, z którym już jutro zmierzy się na gali FAME 19 w krakowskiej Tauron Arenie. Początkowo Tańcula odpierał oskarżenia, sugerując iż są to jedynie pomówienia.

Amadeusz jednak opublikował nagranie, w którym poparł swoje słowa dowodami w postaci prywatnych rozmów Arkadiusza. Szczegóły znajdziesz tutaj – Ferrari publikuje mocny materiał o Tańculi! 

Kibice ostro zareagowali, a na Tańculę wylała się fala krytyki. Wszystko wskazuje na to, że cały konflikt zostanie rozstrzygnięty na drodze prawnej. „Aroy” za pośrednictwem social mediów zapowiedział, że nie tylko zgłosi się do federacji, ale również zamierza pozwać swojego rywala:

– Moja skrzynka jest czerwona. Dopiero się obudziłem i jadę zrobić wagę. Jak zrobię, to się odniosę do filmiku „Ferrariego”. Od razu widać, że pałeczkę przejął Jaca, bo to są zagrania w jego stylu. Po mnie można cisnąć, ale znowu rykoszetem dostaje bliska mi osoba. To są paskudne zagrywki. Ja tego nie popuszczę, na pewno zgłoszę się do federacji i na pewno sprawa skończy się w sądzie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
1
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zeusek666
Zeusek666
25 dni temu

Arku! Areczku! Jeżeli te screeny to prawda to leżysz i kwiczysz… prawda to? Uhhh

Tom
Tom
Reply to  Zeusek666
24 dni temu

Wiewióra juz pomówili… Każdy ma prawo żyć jak chce i wara od osobistych kwestii jeśli nikogo nie krzywdzi

Racjonalny
Racjonalny
Reply to  Tom
24 dni temu

Wiewiora pomowili bez dowodow. Tutaj sa dowody

WIDEO