Niedziela, 14 Lipca, 2024

Awantura Tańculi z Ferrarim za kulisami Fame MMA 19! Dojdzie do rewanżu? [WIDEO]

Opublikowane 3 września 2023, 09:39
przez Jakub Hryniewicz
0
15
Brak komentarzy

W main evencie FAME MMA 19 doszło do starcia Ferrari vs Tańcula. Zawodnicy przewalczyli pełne 3 rundy, ale nie rozwiązało to ich sporu, który kontynuowany był na zapleczu.

To był zdecydowanie jeden z największych konfliktów ostatnich tygodni. Amadeusz Roślik zajął miejsce Krzysztofa Włodarczyka i natychmiast zaczął obrzucać błotem Tańculę. Arek nie pozostawiał bierny i również ogryzał się rywalowi, na którego nagrał specjalne wideo podważające jego postać.

“Ferrari” odegrał się nagraniem, w którym wyciągnął sporo “prywaty” na światło dzienne. Aktor odpowiedział mu w obszernym wywiadzie dla Fansportu.pl i zdawało się, że w klatce spodziewać się można grzmotów. Tych jednak niestety zabrakło, choć panowie stoczyli wyrównany pojedynek. O wyniku zadecydowali sędziowie, a werdyktem arbitrów zwyciężył Tańcula.

Nie zakończyło to jednak sporu między nimi. Już po ostatnim gongu freak fighterzy wyprowadzali kolejne uderzenia w parterze, a do rozdzielenia potrzebna była ochrona. Nie zabrakło jej też w oktagonie po odczytaniu wyniku i wywiadów przeprowadzonych przez Macieja Turskiego.

Konflikt kontynuowany był też na zapleczu. Arek Tańcula udzielał wywiadu, gdy kilka krzesełek obok usiadł Amadeusz “Ferrari”. Długo nie trzeba było czekać, by atmosfera się zaogniła. Padły też od razu słowa o rewanżu przy pierwszej lepszej okazji!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
15
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO