Polacy musieli uciekać przed albańskimi kibicami! Awantura po meczu w Tiranie! [WIDEO]

Fot. Instagram
Opublikowane 11 września 2023, 09:20
przez Przemek Krautz
1
15
Brak komentarzy

Bałkany słyną z gorącej atmosfery na meczach i awantur pomiędzy kibicami. Również i tym razem przy okazji spotkania z Albanią nie obeszło się bez zadymy.

Niestety reprezentacja Polski po dwóch straconych bramkach odniosła w Tiranie kolejną porażkę i aktualnie zajmuje przedostatnie miejsce w grupie E. Natomiast gospodarze zgarnęli kolejne trzy punkty, dzięki czemu trafili na pierwszą lokatę.

Wydarzenie w stolicy Albanii było meczem podwyższonego ryzyka, a władze chcąc uniknąć zamieszek zaangażowany dodatkowe oddziały policji. Mimo to awantura miała miejsce jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, kiedy to Albańczycy starli się z polskimi kibicami.

Awantura po meczu w Albanii

Zwycięstwo niewiele zmieniło w nastrojach Albańczyków. Mimo wygranej i świętowania na ulicach stolicy nie powstrzymali się przed zaatakowaniem Polaków. Między innymi przegonili przyjezdnych, rzucając się na nich z krzesłami w rękach.

Odebrali również Polakom flagę, szaliki czy koszulki, a nawet transparent z napisem – #kuleszaout – czym pochwalili się w sieci. Nagrania i zdjęcia z Tirany zostały opublikowane tutaj – instagram.com/typowykibicreprezentacji

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
15
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments