Czwartek, 18 Lipca, 2024

Hit na Clout MMA 2! Dawid Załęcki zawalczy z legendarnym zawodnikiem!

Fot. Clout MMA
Opublikowane 19 września 2023, 16:21
przez Przemek Krautz
2
7
Jeden komentarz

Legenda K-1 przyjeżdża do Polski! Jerome Le Banner to prawdziwa ikona sportów walki. Na jego pojedynkach wychowywało się wiele pokoleń kibiców. Jego przeciwnikiem będzie Dawid „Crazy” Załęcki, który spełni swoje sportowe marzenie, którym jest pojedynek z idolem, którego pojedynki oglądał przez lata.

Walka Le Banner – Załęcki na CLOUT MMA 2. Legenda K-1 przyjedzie do Polski!

Osoby Jerome’a Le Bannera fanom sportów walki przedstawiać nie trzeba. Blisko sto wygranych pojedynków w różnych formułach, mistrz świata K-1 czołowych światowych organizacji. W swoim rekordzie ma wygrane walki z najpotężniejszymi zawodnikami globu. Od 2018 roku wygrał aż osiem pojedynków, w tym dwa w 2022 roku. 28 października w klatce CLOUT MMA w formule K-1 w małych rękawicach spróbuje podtrzymać tę passę z „Crazym”.

Dawid Załęcki swoją postawą w klatce i poza nią wielokrotnie udowodniał, że zasługuje na spełnianie swoich marzeń. Nigdy nie odmawia pojedynków – i to często z dużo młodszymi przeciwnikami. Teraz wyjdzie do klatki, by stoczyć twardy pojedynek z jedną z największych gwiazd w historii. Le Bannera podziwiał od lat, oglądał z zapartym tchem jego pojedynki, a teraz dostanie szansę, by z nim zawalczyć. Marzenia się spełniają!

Kto wygra walkę?

Loading ... Loading ...

Karta walk CLOUT MMA 2:

  • Daniel Omielańczuk – Denis „Bad Boy” Załęcki – boks w małych rękawicach
  • Jerome Le Banner – Dawid „Crazy” Załęcki – K-1 w małych rękawicach
  • Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Lizak” Lizakowski – MMA
  • Bob „The Beast” Sapp – Piotr „Bestia” Piechowiak – MMA
  • Toni Chaplin – Marcel „Gawronek” Gawroński – MMA (zasady semi-pro)
  • Rafał „Boro” Borkowski – 10 rywali – prolog Akademii CLOUT CHASER

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
7
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Clout MMA 2: Załęcki posłał na deski Sararę! Niespodziewane rozstrzygnięcie walki! [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
8 miesięcy temu

[…] Clout MMA zaskoczyła wszystkich zapowiadając starcie Załęcki vs Le Banner jeszcze w ubiegłym miesiącu na 1. konferencji. Wszyscy znający historię występów Francuza w […]

WIDEO