Czas na zmianę kapitana reprezentacji? Juras szczerze o Lewandowskim: „Patrząc na to, co dzieje się na boisku…”

Fot. YouTube
Opublikowane 21 września 2023, 11:16
przez Przemek Krautz
4
1
Brak komentarzy

Łukasz Jurkowski zabrał głos w sprawie reprezentacji Polski. Przyznał, że jego zdaniem Robert Lewandowski powinien oddać opaskę kapitana.

„Juras” gościł w studio FANSPORTU TV i miał okazję wypowiedzieć się na wiele ciekawych tematów, jak m.in. pojedynek bokserski Mameda Khalidova, kontrowersje po walce o pas na KSW 86 czy też ujawnił, że federacja chciała zorganizować jego starcie z Marcinem Różalskim.

Jurkowski o kapitanie reprezentacji

Nie zabrakło również tematów piłkarskich, a jednym z nich była reprezentacja Polski. Skomentował wybór nowego trenera oraz został zapytany o kapitana biało-czerwonych. W ostatnim czasie sytuacja w kadrze jest naprawdę zła zarówno, jeśli chodzi o wyniki na boisku, jak i atmosferę w szatni.

Jurkowski przyznał, że w jego oczach Robert Lewandowski to niezaprzeczalnie najlepszy polski piłkarz w historii. Jeśli jednak chodzi o rolę kapitana, nie sprawdza się w niej najlepiej:

– Jest kapitanem prawdopodobnie z wyboru chłopaków, ale też bardziej przez pryzmat tego, jakim jest piłkarzem. Uważam, że jest absolutnie najlepszym piłkarzem urodzonym w Polsce. Jest jednym z najlepszych na świecie, ale patrzę po tym, co się dzieje na boisku, jaka jest atmosfera przede wszystkim, to chyba tę opaskę powinien mieć ktoś inny.

Czy Robert Lewandowski powinien być kapitanem reprezentacji?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO