Niedziela, 14 Lipca, 2024

Kolejny kapitalny trailer! Zobacz zapowiedź hitowej gali FAME FRIDAY ARENA 2

fot. YouTube
Opublikowane 22 września 2023, 10:39
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już 29 września odbędzie się gala FAME FRIDAY ARENA 2. Wydarzenie wzbudza ogromne zainteresowanie wśród fanów. Wszystkie bilety na Netto Arenę w Szczecinie rozeszły się w niecałą dobę od rozpoczęcia sprzedaży. To bezapelacyjny rekord federacji FAME oraz całej branży freak fight.

Rusza sprzedaż PPV

Dla wszystkich, którzy nie zdążyli zakupić biletu, pozostaje możliwość oglądania transmisji na żywo. Właśnie ruszyła sprzedaż licencji PPV, które można nabyć na platformie: https://famemma.tv/

Zobacz oficjalny trailer

Do sieci trafił właśnie oficjalny trailer nadchodzącej gali. Produkcje video spod szyldu FAME przyzwyczaiły nas do połączenia oryginalnego przekazu z najwyższą jakością. Nie inaczej jest w przypadku oficjalnej zapowiedzi FAME FRIDAY ARENA 2.

OGLĄDAJ FAME FRIDAY ARENA 2 W PPV

Cztery rozdziały opowieści

Zapowiedź została podzielona na cztery rozdziały. W pierwszym z nich pt. “Przyjaźń” widzowie mogą zapoznać się z historią Dominika Zadory i Alana Kwiecińskiego. Przyjaciele z dawnych lat już za tydzień będą walczyć w klatce. Pikanterii historii dodaje fakt, że Dominik “Japoński Drwal” Zadora w przeszłości był trenerem Alana. Panowie zakończyli współpracę w atmosferze pełnej wzajemnego żalu i pretensji.

Rozdział drugi pt. “Hejt” poświęcony jest walce Adriana “Polaka” Polańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Zawodnicy delikatnie mówiąc, nie darzą siebie sympatią, ale muszą też mierzyć się ze sporym hejtem ze strony fanów FAME. Jeden i drugi bardzo potrzebują wygranej, aby odbudować swój wizerunek i zaufanie wśród kibiców.

W rozdziale trzecim pt. “Wyzwanie” dowiadujemy się nieco więcej o kontekście walki Daniela “Ostrego” Ostaszewskiego z Kacprem “Crusherem” Błońskim. “Ostry” to absolutny debiutant w świecie freak fightów. Błoński to jeden z bardziej doświadczonych zawodników. Wyzwaniem dla obydwu będzie nie tylko przeciwnik, ale szalona formuła pojedynku – NO TIME LIMIT – która oznacza, że przegra ten, który pierwszy nie będzie w stanie kontynuować walki.

Ostatni rozdział nosi tytuł “Konflikt”. W tej części możemy zobaczyć bohaterów walki wieczoru, Michała “Boxdela” Barona oraz Pawła “Prezesa FEN” Jóźwiaka. Boxdel jest współwłaścicielem federacji FAME. Jóźwiak to prezes federacji FEN i szara eminencja freak fightowej organizacji PRIME. Zawodnicy już mieli okazję zmierzyć się ze sobą. W lutym tego roku na gali FAME 17 lepszy okazał się Boxdel. Złej krwi nie brakowało zarówno w trakcie programów, jak i samej walki, w której Paweł Jóźwiak wielokrotnie faulował Boxdela. Ten konflikt nie został rozwiązany tylko przygaszony. Najbliższa gala z pewnością wznieci dawne urazy.

ZOBACZ TRALIER:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO