Środa, 24 Lipca, 2024

Jóźwiak tłumaczy się po media treningu: “Na tarczach wyglądam dramatycznie, ale wiele osób już…”

Fot. YouTube
Opublikowane 29 września 2023, 09:22
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami oficjalna konferencja poprzedzająca galę FAME Friday Arena 2. Tym razem największa freakowa federacja zawita w Szczecinie.

W main evencie wydarzenia ponownie w akcji zobaczymy włodarza Michała Barona, który zmierzy się z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem. Ich pierwsza konfrontacja miała miejsce w klatce rzymskiej, a starcie zakończyło się dość kontrowersyjnie, jednak to “Boxdel” dominował od samego początku.

Teraz czas na rewanż, który odbędzie w normalnym oktagonie i formule K-1 w małych rękawicach. Obaj zawodnicy są bardzo pewni siebie i chcą odnieść pewne zwycięstwo przed czasem.

Galę FAME Friday Arena 2 obejrzeć można wyłącznie przez PAY-PER-VIEW. Dostęp wykupić można TUTAJ. Cena FAME Friday Arena 2 PPV zaczyna się już od 34,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Jak zawsze dostępne są dwa warianty. Kliknij w baner, aby uzyskać dostęp do FAME Friday Arena 2!

Oglądaj galę FAME Friday Arena 2 na żywo!

Jóźwiak o słabym media treningu

Podczas media treningu świetnie zaprezentował się “Boxdel”, natomiast jego rywal nie wypadł tak dobrze. W rozmowie z fansportu.pl wyjaśnił jednak, że na tarczach wygląda naprawdę źle, ale całkiem inaczej jest w klatce, o czym przekonali się już jego rywale.

– Jest postęp u niego, jest postęp u mnie. Ja na tarczach wyglądam dramatycznie, także w moim przypadku nie są żadnym wykładnikiem. Wiele osób przejechało się już na tym, oceniając mój poziom sportowy po tarczach. Jestem mega underdogiem, także zamierzam spie…lić parę kuponów.

Zobacz wywiady przed FAME Friday Arena 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO