Czwartek, 18 Lipca, 2024

Dramatyczna sytuacja reprezentacji Polski! Tak wygląda tabela po kompromitacji na Narodowym!

Fot. YouTube
Opublikowane 15 października 2023, 23:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Sytuacja reprezentacji Polski jest dramatyczna. Biało-czerwoni po raz kolejny rozczarowali kibiców i oddalili się od bezpośredniego awansu na Euro 2024.

Kadra w ostatnim czasie prezentuje tragiczną formę. Najpierw reprezentacja przegrała z Mołdawią 3:2, następnie 2:0 z Albanią. Po ostatniej wygranej z Wyspami Owczymi 2:0 Polacy wskoczyli na drugie miejsce w grupie, jednak zaprzepaścili szansę na zdobycie punktów.

Na Stadionie Narodowym biało-czerwoni zaledwie zremisowali 1:1 z Mołdawią. Bez wątpienia można mówić o kompromitacji, gdyż jest to drużyna, z którą powinni odnieść pewne zwycięstwo.

Na ten moment Polska zajmuje trzecie miejsce w grupie E. O bezpośredni awans będzie naprawdę trudno i dużo zależy od tego, jak w kolejnych meczach poradzą sobie Czesi. Aktualnie tak wygląda sytuacja w grupie:

  • Albania – 6 meczów – 13 punktów
  • Czechy – 6 meczów – 11 punktów
  • Polska – 7 meczów – 10 punktów
  • Mołdawia – 6 meczów – 9 punktów
  • Wyspy Owcze – 7 meczów – 1 punkt

Żeby Polacy awansowali bezpośrednio z grupy, muszą pokonać Czechy w kolejnym meczu. To jednak nie wszystko, gdyż nasi sąsiedzi muszą również przegrać lub zremisować swoje ostatnie spotkanie z Mołdawią. Ponadto cały czas szanse na awans ma także Mołdawia, która rozegra jeszcze dwa mecze.

Czy Polska awansuje na Euro 2024?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments