Czwartek, 18 Lipca, 2024

Kto z klubu Oknińskiego pokonałby Don Diego? Szeliga wskazał konkretne nazwiska!

fot. Fame MMA/YouTube
Opublikowane 24 października 2023, 14:58
przez Jakub Hryniewicz
2
10
Brak komentarzy

Trenujący obecnie pod okiem Mirosława Oknińskiego Piotr Szeliga otrzymał pytanie dotyczące byłego trenera. Kto jego zdaniem z wilanowskiego klubu poradziłby sobie z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem?

Współpraca i znajomość pomiędzy panami zakończyła się przed kilkoma miesiącami w związku z aferą związkową z udziałem “Szeliego”. Freak fighter związał się z żoną byłego trenera, co zostało bardzo źle przyjęte. Odbiło się to też na przygotowaniach Szeligi do walki z Marcinem Wrzoskiem, która porażką Piotra zakończyła się w 3. rundzie.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

“Szeli” po rozstaniu z Mateuszem Kubiszynem zakotwiczył w Akademii Sportów Walki Wilanów. Jego relacje z “Don Diego” są obecnie dość oziębłe. Jeden z fanów podczas Q&A zapytał Szeligę, kto jego zdaniem z klubu Mirosława Oknińskiego byłby w stanie pokonać dawnego trenera?

Piotr zaznaczył, że jeśli chodzi o MMA to Kubiszyn przegrałby nawet z kilkoma reprezentantami wilanowskiej Akademii.

Czy w klubie, w którym teraz trenuję są jakieś osoby, które mogłyby wygrać z Mateuszem Kubiszynem? Myślę, że byłoby to nawet kilka osób. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o MMA. Na przykład Adam, syn trenera. Dzisiaj z nim trenowałem i k… widać, że gość jest pracowity. Ma ciężkie łapy no i jest wielkim chłopem!

Minda, Pasternak – to myślę, że to zawodnicy, którzy mieliby szansę z nim wygrać.

Niewykluczone, że “Don Diego” zadebiutuje z czasem w Fame MMA. Póki co jednak szykuje się on do pierwszej obrony pasa w organizacji GROMDA. Do tejże dojdzie już 1 grudnia na gali GROMDA 15.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
10
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO