Dawid Załęcki nie wyklucza walki z synem! Jest otwarty na pojedynek z Denisem

Fot. Clout MMA
Opublikowane 25 października 2023, 09:31
przez Przemek Krautz
1
12
Brak komentarzy

Dojdzie do pierwszego we freak fightach pojedynku pomiędzy ojcem i synem!? Dawid Załęcki zdradził, czy zmierzyłby się z Denisem.

Już w tę sobotę odbędzie się gala Clout MMA 2, podczas której w akcji zobaczymy dwóch Załęckich. Jako pierwszy do klatki wyjdzie „Crazy”, który zmierzy się z legendą K-1 Jeromem Le Bannerem. Natomiast w main evencie dojdzie do długo wyczekiwanego starcia pomiędzy Denisem i Danielem Omielańczukiem.

Dawid Załęcki o walce z synem

Przy okazji ostatniego wywiadu u „Szalonego Reportera” padło pytanie, czy jest w przyszłości szansa na pojedynek pomiędzy ojcem i synem, oraz jak taka walka mogłaby się zakończyć. Dawid przyznał, że Denis jest zdecydowanie lepszy, jednak od dłuższego czasu nie przykładał się odpowiednio do treningów i na ten moment starcie byłoby wyrównane:

– Mój syn jest lepszy pod warunkiem, że jest w formie. Jeżeli by zrobił formę, pół roku intensywnie trenował, to ja nie mam do niego startu. Ja wiem, co on potrafił, to że się zaniedbał i przestał trenować jak kiedyś, to mnie serce boli. Teraz jeszcze bym walkę nawiązał, ale jak zrobi formę, to nie ma możliwości. Nawet Labryga czy Kubiszyn, jakby zrobił formę, to słabo by mieli nawet w K-1.

Natomiast dopytywany o walkę w klatce, Dawid przyznał, że wszystko zależy od tego ile organizacja by zapłaciła za takie zestawienie:

– Jakby dobrze zapłacili. Może i by chciał tatusia w ringu zbić, co nie znaczy, że tatuś by się dał.

Kto wygrałby walkę pomiędzy Załęckimi?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
12
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO