Popek wyjaśnił znaczenie tatuaży. Szczera historia rapera! [WIDEO]

Opublikowane 30 października 2023, 20:22
przez Jakub Hryniewicz
13
6
Brak komentarzy

Na kanale GROMDY pojawił się nowy materiał. Historię swojego życia w szczerych słowach opowiedział „Popek”.

Największa organizacja walk na gołe pięści w Polsce już 1 grudnia powraca z kolejnym emocjonującym wydarzeniem. Grabowski chce mocno zakończyć miniony rok i gala GROMDA 15 bez wątpienia przyciągnie ogromną liczbę kibiców. Jak już oficjalne ogłoszono, w main evencie pierwszy mistrz Mateusz Kubiszyn zmierzy się z ulubieńcem kibiców Łukaszem Parobcem. Dojdzie również do debiutu rapera „Popka”, o którym mówiło się już od dłuższego czasu.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Popek wyjaśnił znaczenie tatuaży

Raper od wielu edycji związany jest z organizacją walk na gołe pięści. Paweł Mikołajuw jest medialną twarzą organizacji, a współpraca z nim zdecydowanie zadziałała pozytywnie na popularność GROMDY.

„Popka” nikomu przedstawiać nie trzeba. Samozwańczy Król Albanii i autor takich hitów, jak Pakistańskie disco ma historię tak barwną, że można by nią obdarzyć kilka osób. Na kanale GROMDY pojawił się materiał, w którym sam zainteresowany opowiada ją z wieloma szczegółami. wyjaśnił też znaczenie swoich nowych tatuaży. Sprawdźcie sami!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
13
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments