Środa, 17 Lipca, 2024

Clout MMA dogania FAME? Sylwester Wardęga przekazał wstępne wyniki sprzedaży PPV!

fot. FAME MMA/Clout MMA
Opublikowane 2 listopada 2023, 14:50
przez Jakub Hryniewicz
0
4
Jeden komentarz

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat ilości sprzedanych Pay-Per-View przy okazji gali Clout MMA. Doniesienia przekazał Sylwester Wardęga.

Karta walk Clout MMA 2 zapowiadała się naprawdę emocjonująco. Co najważniejsze pojedynki spełniły oczekiwania widzów, którzy tłumnie stawili się w płockiej Orlen Arenie. Zdaniem wielu osób, które gościły na wydarzeniu była to jedna z najlepszych gal w świecie freak fightów.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Takiej laurki nie mogą jednak wystawić widzowie, którzy zdecydowali się na zakup pakietów PPV. Podobnie, jak w przypadku pierwszego wydarzenia, tak i przy tym nie obyło się bez potężnych problemów z transmisją na żywo. Kłopoty rozpoczęły się jeszcze podczas darmowego streamu na YouTube, a później niestety nie było ani trochę lepiej.

Clout MMA zdążyło już wydać oświadczenie, w którym jako winowajcę takiego stanu rzeczy wskazano firmę zewnętrzną. Również współwłaścicielka federacji Lexy Chaplin zabrała głos w swoich social mediach przekonując, iż była zapewniana przed eventem o braku problemów z transmisją.

Ile pakietów PPV sprzedano na Clout MMA 2? W związku z kłopotami przy pierwszej gali, to pytanie krążyło w głowie wielu osób jeszcze przed rozpoczęciem drugiego wydarzenia. Zakulisowe informacje przekazał na swoim livie Sylwester Wardęga. Z tego, co zasłyszał, liczba pakietów jest naprawdę spora!

W kuluarach mówi się, że między 300, a 400 [tysięcy] o tak powiem, ale czy to prawda? No nie wiem, ale zazwyczaj te kuluarowe informacje sprawdzają. To dużo. To znaczy, że doganiają FAME powoli. Mimo, że dalej były problemy z transmisją.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Clout MMA 2 na dużym minusie? Boxdel obliczył bilans zysków i strat! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
8 miesięcy temu

[…] przekazał kilka dni po zakończeniu wydarzenia Sylwester Wardęga organizacja mogła być jednak zadowolona ze sprzedaży PPV. Ta miała wynieść do około 400 tysięcy pakietów. Jak się okazuje taką informację […]

WIDEO