Lexy skomentowała problemy z PPV. Mocne słowa współwłaścicielki Clout MMA!

fot. Clout MMA
Opublikowane 2 listopada 2023, 10:12
przez Jakub Hryniewicz
5
14
Jeden komentarz

Ostatnia gala Clout MMA była niewątpliwie emocjonującym widowiskiem, którego jednak nie wszystkim przyszło obejrzeć na żywo. Ponownie zawiodła transmisja PPV, co skomentowała też sama współwłaścicielka federacji, Lexy Chaplin.

Wszystkim zdawało się, że po problemach z transmisją premierowej gali Clout MMA w sierpniu kolejny event odbędzie się bez zarzutu. Tymczasem drugie wydarzenie również zostało zakłócone dla wielu widzów, którzy mimo wykupionego PPV nie mogli cieszyć się znakomitym widowiskiem.

Organizacja Clout MMA szybko wydała oświadczenie, w którym poproszono m. in. o nieobwinianie twarzy kojarzących się z projektem, jak Lexy Chaplin, Sławomir Peszko, czy Mateusz Kaniowski. Wyjaśniono też po czyjej stronie, z ich punktu widzenia, leży wina.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Lext ponownie o problemach z PPV podczas Clout MMA 2

Współwłaścicielka federacji kilka dni po gali zorganizowała sesję Q&A na swoim Instagramie, gdzie nie mogło zabraknąć pytań o niedziałającą transmisję. Lexy zaznaczyła, że nigdy nie miała zamiaru namawiać nikogo na wyrzucenie pieniędzy w błoto. W mocnych słowach skierowała też winę na podwykonawcę, który mimo wszelkich zapewnień „nie dowiózł”.

Ja rozumiem czemu ludzie mają do mnie pretensje, ja jestem twarzą i współwłaścicielką federacji. I to ja zachęcałam Was do kupna PPV, ale nigdy przenigdy nie chciałam nikogo okraść albo oszukać. Gdybym wtedy wiedziała, że tak będzie wyglądać sytuacja ze streamem nigdy bym Wam tego nie polecała. Włożyliśmy miesiące pracy w te gale, żeby było fajne widowisko, a wszystko zostało zrujnowane przez d…ili z firmy zewnętrznej.

Co tydzień jeździliśmy na spotkania do firmy, która odpowiadała za nasze PPV, gwarantowali, że mają zabezpieczenia na każdy przypadek. Nawet 20 min przed rozpoczęciem gali, jak zapytałam, czy na milion procent PPV będzie działać dostałam odpowiedź: „nawet jakby hala wybuchła w pył to PPV dalej będzie działać”.

Dopiero w połowie gali, jak chwyciłam po telefon zobaczyłam wiadomości od znajomych, że PPV nie działa, wcześniej byłam zajęta Tonim i jego walką. Poczułam się, jakby ktoś mi wbił nóż.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
14
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Clout MMA dogania FAME? Sylwester Wardęga przekazał wstępne wyniki sprzedaży PPV! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] takiego stanu rzeczy wskazano firmę zewnętrzną. Również współwłaścicielka federacji Lexy Chaplin zabrała głos w swoich social mediach przekonując, iż była zapewniana przed eventem o braku problemów z […]

WIDEO