Niedziela, 5 Maja, 2024

Kibice Zrinjski Mostar rzucili racę w kierunku sektora rodzinnego! Sędzia musiał przerwać mecz [WIDEO]

Opublikowane 10 listopada 2023, 09:55
przez Przemek Krautz
1
0

W miniony czwartek na stadionie w Warszawie Legia rozegrała kolejny mecz w ramach Ligi Konferencji Europy. Rywale stołecznego klubu byli wspierani przez niewielką grupę kibiców, która zachowała się karygodnie.

Legia Warszawa ma za sobą kolejne spotkanie w fazie grupowej. Przed własną publicznością podjęła Zrinjski Mostar, który pokonała po raz drugi. Pierwszy mecz w Bośni i Hercegowinie zakończyć się wynikiem 2:1. Tym razem Legia zdobyła dwie bramki i zachowała czyste konto.

Kibice Legii popisali się fenomenalną oprawą, na której widniał napis: “Warsaw never surrend”. Do sieci trafiło wiele zdjęć ze stadionu:

Skandalicznie zachowali się za to kibice Mostaru, którzy zajmowali zaledwie kilka rzędów. Kiedy Legia była o krok od zdobycia gola, na sektorze gości odpalono race. Jedna z nich poleciała w kierunku sektora rodzinnego. Na szczęście została ona zatrzymana przez specjalną siatkę, z której stołeczny klub korzysta od kilku sezonów. Raca spadła na poniższy sektor gości, gdzie wypalając się, zniszczyła siedziska.

Po 70 minucie sędzia wstrzymał na chwilę mecz. Wznowił go dopiero, gdy otrzymał informację, że służby porządkowe uporały się z problemem. Z całą pewnością za takie zachowanie na klub zostanie nałożona kara finansowa oraz być może zakaz wyjazdowy.