Czwartek, 18 Lipca, 2024

GROMDA 15: Gorilla potężnymi ciosami rozbija Siwollo! Koniec walki w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Opublikowane 1 grudnia 2023, 21:37
przez Jakub Hryniewicz
2
2
Brak komentarzy

Podczas GROMDA 15 do swojego trzeciego superfightu na gołe pięści wyszedł Paweł “Gorilla” Werszynin. Tym razem jego przeciwnikiem był “Siwollo”.

Gala GROMDA 15 kończyła kolejny bardzo udany rok dla największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Po latach w końcu został wyłoniony niekwestionowany mistrz, którym został “Don Diego”. Nie zabrakło hitowych debiutów oraz emocjonujących pojedynków, co miało też miejsce dzisiejszego wieczoru.

Oprócz elektryzującego turnieju na gali GROMDA 15 fani zobaczyli też liczne superfighty. W jednym z nich spotkało się dwóch bijoków znanych z poprzednich edycji. “Gorilla” wystąpił dotychczas w dwóch sueperfightach i z obu wychodził zwycięsko kończąc przed czasem “Scaface’a” i “Capo”. “Siwollo” pokazał się ze świetnej strony pokonując w turnieju “Sztangę”, ale w półfinale nie dał rady “Stolarze”.

GROMDA 15. Gorilla vs Siwollo – RELACJA

RUNDA 1

Gorilla szybko uchylił się przed ciosem Siwollo i posłał potężny lewy cep! Siwollo wraca do gry, czyha na kontrę i panowie wdają się w awanturę, po której Siwollo padł na deski, ale nie było tu nokdaunu. Siwollo szuka awantury w krótkim dystansie, ale Gorilla przyjął cios i odpowiedział mocnymi bombami, po których rywal nie wraca do gry!

Wynik walki: Gorilla wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments