Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Bandura chce walki z Adamkiem! „Mateusz Borek o mnie wspominał…” [WIDEO]

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 10 grudnia 2023, 10:14
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Patryk „Bandura” Bandurski odniósł kolejne zwycięstwo w Fame MMA. W boksie całkowicie zdominował Piotra Szeligę, a po walce wyzwał Tomasza Adamka!

Pojedynek „Bandury” z „Szelim” był co-main eventem gali FAME: Reborn. Bandurski, jak zawsze, mógł liczyć na ogromne wsparcie wypełnionego po brzegi sektora kibiców Bungee. Mierzyć się musiał za to z podopiecznym Mirosława Oknińskiego, który słynie z kapitalnej taktyki na walkę.

Nie inaczej było minionego wieczoru. Choć trener Szeligi jest ekspertem od MMA, a nie boksu, to świetnie przygotował swojego podopiecznego. Piotr celnie bił „na schaby”, odbierając z czasem tlen Bandurskiemu. Ten jednak uderzał dużo częściej, celniej, a przede wszystkim mocniej. „Bandura” kilkukrotnie mocno naruszył „Szeliego” i zgarnął drugą wygraną we freakach po jednogłośnej decyzji sędziów.

Tuż po walce Patryk wyzwał na kolejny pojedynek legendę polskiego boksu – Tomasza Adamka. W rozmowie z Kacprem Mi na naszym kanale przyznał, że jest to jego marzenie i ma zamiar je spełnić. Pełną wypowiedź „Bandury” zobaczycie poniżej.

Zobacz inne wywiady po FAME: Reborn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO