Piątek, 12 Lipca, 2024

Wasilewski stanowczo odpowiada Głowackiemu! Wspomina o Szpilce [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 5 stycznia 2024, 15:19
przez Jakub Hryniewicz
1
2
Brak komentarzy

Andrzej Wasilewski zareagował na ostatnią wypowiedź Krzysztofa Głowackiego. Pięściarz w wywiadzie dla TVP Sport zabrał głos po zawieszeniu przez komisję bokserską.

Przed kilkoma dniami do mediów trafiła informacji o 4-letnim zawieszeniu popularnego “Główki”. W organizmie pięściarza po jego ostatniej walce z Richardem Riakhporem wykryto nielegalną substancję uważaną za środek dopingujący.

Głowacki skomentował sprawę w wywiadzie dla TVP Sport, gdzie opowiedział, jak wyglądało śledztwo w związku z tą sprawą. Krzysztof powiedział też, że 29 marca dostał propozycję walki o pas WBC z Ryanem Rozickim, w której załatwieniu pomógł mu Mateusz Borek. 6 kwietnia jednak padły pierwsze informacje o dopingu i “Główka” wiedział, że do ewentualnego starcia nie dojdzie.

No ja nie będę zarzucał na grupę KnockOut Promotions, ale ja już byłem wolnym zawodnikiem, o tak – powiedział pięściarz w wywiadzie. – Myślę, że ktoś nie chciał doprowadzić do tej w ogóle walki mojej. Bardzo was przepraszam, za taką sytuację. Ale cieszę się, że tak wyszło, bo myślę, że dalej bym tkwił w boksie, gdzie są tylko układy, układziki, promotorzy tylko tam rządzą, a pięściarze są zwykłymi marionetkami, nie mają nic do powiedzenia.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Andrzej Wasilewski odpowiedział Głowackiemu!

Ciężko nie dopatrywać się szpilki wbitej w byłą grupę promotorską, na czele której stoi Andrzej Wasilewski. Głowacki nie zaatakował personalnie byłego promotora, ale ten odniósł się do sprawy goszcząc w studio TVP Sport.

To mnie najmniej zabolało z tej wypowiedzi. Natomiast ja siedzę w bardzo przykrej sytuacji, bo jestem ostatnią osobą, która o swoim wychowanku chciałaby mówić źle i mówić, że mówi bzdury. Ale ponieważ od 20 lat co jakiś czas… i szczególnie w przypadku Krzysztofa jestem zaskoczony, bo zawsze wydawał mi się zero-jedynkowy. Mam dosyć takich po prostu rzeczy. Ja zrobią jedną prostą. Wyjmę telefon. Jeżeli kamera chce podjechać pokaże moją korespondencję z Krzysiem o walce, o której pisał, o której sam pisze, że odmówił itd.

Po przekazaniu telefonu prowadzącemu, który skracając zacytował, że Głowacki wolał poczekać na wiadomość od KSW, Wasilewski kontynuował:

Ja proponuję, panowie pięściarze, nie tylko Krzysztofie, zanim będziecie takie głupoty i nieprawdy opowiadać, rzucając na kogoś brzydkie kalumnie, to sprawdźcie własne telefony, bo to jest historia naszej korespondencji.

Druga rzecz, nikt nie wykonywał telefonu – nie mówię o sobie, – do pana Sulaimana [prezydent WBC – przyp. red.], ponieważ on nie mógł być brany [pod uwagę] w walce o żaden poważny tytuł, bo był świeżo po przegranej walce przez nokaut. To jest kompletna bzdura.

Jest mi bardzo przykro, że w takiej sytuacji jestem, że w ogień za swoimi chłopakami całe życie skakałem, Artura Szpilkę wyciągałem z każdej sytuacji, jakie mogły być. A potem takie coś się czasami spotyka.

Szef KnockOut Promotions dodał też, że pracując z kimś bardzo długo nie stawia tej osoby w negatywnym świetle w mediach. Wasilewski ostrzegł też innych pięściarzy przed podobnymi insynuacjami, gdyż w przypadku kolejnej takiej sytuacji skończy się ona w sądzie. Promotor zdradził też jak wyglądało zakończenie współpracy z Głowackim, co usłyszycie w poniższym wideo.

Poniżej część wiadomości, którą Andrzej Wasilewski pokazał na telefonie w TVP Sport.

…wtedy nie będę musiał walczyć, ale bardzo kiepsko się rozkręca, może w przyszłym roku. To co, mam czekać? Kolejny rok stracony, żeby zarobić. Skoro z KSW chcą mi dać walkę i zarobię, będę miał na życie bo z treningów tak kolorowo to nie wygląda, są ciężkie czasy i ludzie za bardzo nie chcą płacić za trening personalny niestety. Myślałem, że da się fajnie zarobić, ale jednak nie, na pewno nie Legionowo. Więc wracając – KSW moja jedyna droga, zawsze to lepiej jak te freaki! Pozdrawiam serdecznie. A w boksie dostałem ofertę od MB na takiego Pana.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments