Piątek, 12 Lipca, 2024

Totalna deklasacja! Cichy demoluje rywala w 31 sekund! [WIDEO]

Opublikowane 13 stycznia 2024, 21:51
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Pierwszą walką karty głównej Prime MMA 7 było starcie dziennikarzy. Michał Cichy w swoim kolejnym freakowym pojedynku spotkał się z debiutantem, Markiem Jówko.

Zgarnij darmowe 20 zł na Prime MMA 7

33-letni “Cichy Zadymiarz” wraca do Prime Show MMA, gdzie stoczył debiutancką i zwycięską walkę. W październiku 2022 roku pokonał przez decyzję Adriana Ciosa. Kilka miesięcy później przegrał z “Szalonym Reporterem” i wystartował w wyborach samorządowych, jednak nie dostał się do sejmu. Michał Cichy od początku freakowej kariery jest związany z Przemysławem Szyszką, który to też przygotowywał go do walki na Prime MMA 7.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Rywalem wieloletniego dziennikarza był Marek Jówko. O występującym pod pseudonimem “Kirimasu” jegomościu nie można za wiele powiedzieć. “Zasłynął” wywiadami, które wywoływały sporo kontrowersji. Jówko od dawna zaczepiał Artura Przybysza i to z nim miał stoczyć pojedynek w Koszalinie. Na programach obrażał Cichego, który też wychodził do klatki jako potężny faworyt starcia.

PRIME MMA 7: Cichy vs Jówko – RELACJA

RUNDA 1

Cichy od razu trafił prostym. Ruszył na Jówko z salwą ciosów, po czym założył duszenie! Odpuścił jednak, żeby kontynuować serią bomb na “Kirimasu” i sędzia kończy walkę!

Wynik walki: Michał Cichy wygrał przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments