Środa, 24 Lipca, 2024

Wiemy co z Adamem Soroko! Dojdzie do walki z Don Kasjo?

Fot. Prime MMA/YouTube
Opublikowane 13 stycznia 2024, 10:56
przez Jakub Hryniewicz
2
4
Brak komentarzy

Od wczorajszej ceremonii ważenia Prime MMA 7 wszyscy zastanawiali się, czy Adam Soroko wystąpi na gali. Absencja zawodnika na face to face poddała pod wątpliwość jego walkę z “Don Kasjo”, który zabrał głos dzisiejszego poranka.

Soroko szerszej publiczności pokazał się na gali The War, skąd szybko trafił do Prime Show MMA. Dotychczas stoczył 3 walki: musiał uznać wyższość Pawła Tyburskiego oraz “Tarzana”, ale wygrał ze “Stiflerem”. To zestawienie zostało odsunięte w czasie po tym, jak Adam zdezerterował przed samą galą.

Organizatorzy i kibice mieli wczoraj deja vu. Soroko nie pojawił się na face to face z “Don Kasjo”, który skomentował to zamieszanie. Nie było jednak wiadomo, czy freak fighter pojawi się dziś w klatce.

Galę Prime 7 wyjątkowo obejrzycie za darmo w Fortunie. Dodatkowo każdy nowy użytkownik dostaje 20 PLN i trzy zakłady bez ryzyka do 100 złotych! Wystarczy założyć konto – TUTAJ

Zarejestruj się i odbierz dostęp do gali Prime 7

Soroko zapewnił, że zawalczy na PRIME MMA 7

Wątpliwości Adam Soroko rozwiał w prywatnej wiadomości do swojego przeciwnika. “Don Kasjo” za pośrednictwem Instagrama przekazał wszystkim, że freak fighter zapewnił go, iż pojawi się na walce. Kasjusz przekazał też, że chęć na zastąpienie go wyraził Arkadiusz Tańcula, któremu Życiński nie omieszkał wbić dużej szpilki.

– Adam napisał, że na walce 100% będzie, więc jeżeli zachowa się niehonorowo, jak już niektórzy inni z tego środowiska, to tylko pokaże jakim jest człowiekiem. Jak coś to są zastępstwa, nawet nać…any Tańcula się zgłosił, że może wyjść na zastępstwo. Pewnie się na wp…dalał mefki i uwierzył w siebie, dzban. Temu to bym nawet chętniej w…bał niż Adasiowi. Ale jak na razie idę po głowę Adama.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments