Piątek, 12 Lipca, 2024

Wrzosek miażdży rywala w walce wieczoru! Nokaut w 55 sekund! [WIDEO]

Opublikowane 20 stycznia 2024, 23:14
przez Przemek Krautz
11
1
Brak komentarzy

Za nami walka wieczoru gali XTB KSW 90. Do klatki powrócił ulubieniec kibiców Arkadiusz Wrzosek, który stanął przed dużym wyzwaniem, gdyż jego rywalem był doświadczony i pełnoprawny zawodnik MMA.

Dla Arkadiusza Wrzoska byłego kickboxera wagi ciężkiej walka na gali w Warszawie będzie czwartym pojedynkiem na zasadach MMA. Będzie to jednak pierwsza walka Arka, w której skonfrontuje się on z tak doświadczonym zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Wcześniej rywalizował w klatce z innymi byłymi kickboxerami.

W debiucie Wrzosek stoczył brutalny bój z Tomaszem Sararą, którego pokonał przed czasem przez TKO. Następnie przez decyzję zwyciężył z Tomasem Moznym. Dwie rundy dominował, jednak w trzeciej miał sporo problemów. Ostatni raz w akcji oglądaliśmy go podczas gali na Narodowym, kiedy to w pierwszej odsłonie poddał Bogdana Stoicę.

Tym razem zmierzył się z Ivanem Vitasoviciem, który wszedł do klatki z bilansem 12-6. W poprzednim starciu pokonał doświadczonego Michała Andryszaka i tym samym obronił mistrzowski tytuł organizacji Fight Nation Championship. Dla Wrzoska walka na XTB KSW 90 była pierwszym testem w prawdziwym MMA.

RELACJA

Runda 1:
Wrzosek zaczyna od lowkicka i wywiera presję. Trafia potężnym sierpem! Posyła rywala na deski! Ten jednak przetrwał i spycha Polaka na siatkę. Wrzosek rusza z kolejnymi ciosami, cały czas trafiając! Nokaut! Wrzosek wygrywa w 55 sekund!

Oficjalny wynik walki: Wrzosek wygrywa przez nokaut w pierwszej rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
11
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO