Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

GROMDA 16. Suchy miażdży rywala! Narożnik poddał walkę w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Opublikowane 1 marca 2024, 21:13
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

GROMDA powróciła, a wraz z nią brutalny turniej! Po raz kolejny jesteśmy świadkami krwawych pojedynków i ciężkich nokautów w małym ringu, gdzie dozwolone są wyłącznie ciosy pięściami.

Ponownie ośmiu zawodników bierze udział w zawodach, w których muszą pokazać ogromny charakter. Bijocy, którzy dojdą do finału, jednego wieczoru stoczą aż trzy pojedynki, okupione poważnymi kontuzjami, złamaniami i rozcięciami.

Tym razem w turnieju walczą nie tylko debiutanci, ale także zawodnicy znani z poprzednich edycji. Tak prezentuje się obsada GROMDA 16Dominik „Suchy” Suchecki, Bartosz „Aslan” Dąbrowski, Daniel „Piasek” Piaskowski, „Ruszki”, Artur „Bicek” Kubiak, „Pączek”, Damian „Spejson” Waluch i Mariusz „Siwy” Siwiak.

Suchy vs Aslan – RELACJA

RUNDA 1

Suchy przyspieszył po akcji Aslana i zasypał go ciosami. Suchecki nie czeka i zasypał debiutanta salwą sierpów, posyłając go na deski! Aslan próbuje ustrzelić Suchego, ale ten jest dużo szybszy i notuje nokdaun za nokdaunem. Suchy posłał jeszcze jedną serię, ale narożnik poddaje Aslana!

Wynik walki: Suchy wygrał przez TKO (poddanie narożnika) w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments