Piątek, 24 Maja, 2024

Rzeźnia w ringu GROMDY! Chuligan Górala Żywiec nokautuje po wielkich problemach [WIDEO]

Opublikowane 1 marca 2024, 21:47
przez Przemek Krautz
5
5
Brak komentarzy

GROMDA powróciła, a wraz z nią brutalny turniej! Po raz kolejny jesteśmy świadkami krwawych pojedynków i ciężkich nokautów w małym ringu, gdzie dozwolone są wyłącznie ciosy pięściami.

Ponownie ośmiu zawodników bierze udział w zawodach, w których muszą pokazać ogromny charakter. Bijocy, którzy dojdą do finału, jednego wieczoru stoczą aż trzy pojedynki, okupione poważnymi kontuzjami, złamaniami i rozcięciami.

Tym razem w turnieju walczą nie tylko debiutanci, ale także zawodnicy znani z poprzednich edycji. Tak prezentuje się obsada GROMDA 16Dominik „Suchy” Suchecki, Bartosz „Aslan” Dąbrowski, Daniel „Piasek” Piaskowski, „Ruszki”, Artur „Bicek” Kubiak, „Pączek”, Damian „Spejson” Waluch i Mariusz „Siwy” Siwiak.

RELACJA

RUNDA 1

Spjeson szybko rozpuścił ręce, Siwy poluje na kontry przez środek. Uchylił się Waluch, ale trafił kilkukrotnie starszego rywala. Siwy nie trafił z sierpem, za co ukarał go serią Spejson. Siwy bezlitośnie obijany przez przeciwnika.

RUNDA 2

Siwy szybko skrócił dystans, ustrzelił dwoma prawymi sierpami. Ale Spejson celnie odpowiedział! Inkasuje kolejne razy Damian Waluch, aż w końcu przyklęknął łapiąc tlen. Siwiak czuje szansę, pełna ofensywa na zmęczonego Spejsona.

RUNDA 3

Tym razem to Spejson ruszył z atakiem, ale Siwy posyła go na deski. Siwiak dobrze się broni i z każdą sekundą coraz bardziej przeważa. Spjeson szuka sierpa na odchyleniu, ale nie daje rady na napierającego Siwego. Gond kończy rundę i zarazem walkę!

Wynik walki: Siwy wygrał przez TKO po 3. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments