Poniedziałek, 27 Maja, 2024

McGregor vs. Chandler – szef UFC potwierdził walkę! Znamy datę powrotu Irlandczyka [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 14 kwietnia 2024, 10:44
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Aż chce się rzec: w końcu! Wreszcie otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie powrotu Conora McGreogra prosto od samego Dany White’a. Irlandczyk już niebawem zmierzy się z Michaelem Chandlerem.

Od dawna kibice MMA na całym świecie zastanawiają się, czy i kiedy kolejną walkę stoczy „The Notorious”? Były podwójny mistrz UFC w 2021 roku doznał paskudnego złamania, po którym czekała go długa rehabilitacja.

Gdy był już w pełnie zdrów, Conor McGregor chciał wymóc na USADA wyjątek dla swojej osoby, by móc jak najszybciej stawić się w oktagonie. Do niczego takiego nie doszło, a koniec końców UFC rozstało się z Amerykańską Agencją Antydopingową.

UFC 303: McGregor vs. Chandler – Data, kategoria

Mijały kolejne tygodnie, a wciąż nic nie było wiadome na temat powrotu byłego podwójnego mistrza do klatki. Wtem dziś, na konferencji prasowej po UFC 300, Dana White otrzymał skrawek papieru, który ujawnił termin walki Makhachev vs. Poirier. To jednak nie wszystko, co zawierała ta krótka notka:

29 czerwca… Conor vs. Chandler. Pięć rund, dywizja półśrednia – powiedział szef UFC. Tym samym mamy oficjalne potwierdzenie: Conor McGregor powróci do oktagonu podczas UFC 303!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO