Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Szyszka przed Hybrid MMA 4: “We freakach jest dużo kalkulatorów”

Opublikowane 16 kwietnia 2024, 11:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Ostatnie dni dzielą nas od gali Hybrid MMA 4, podczas której zobaczymy w akcji trenera Przemysława Szyszkę oraz jego podopiecznego.

20 kwietnia w Zielonej Górze odbędzie się czwarta edycja Hybrid MMA. Organizacja przygotowała dwie karty walk, w tym sportową oraz freakową. Na tej drugiej znalazł się Szyszka, który zawalczy z Veselinem Dimitrovem. Natomiast Piotr Tyburski zmierzy się z Marvinem Krucińskim.

Cały czas są dostępne bilety na wydarzenie, które możesz zakupić – TUTAJ – W ofercie znajdziesz wejściówki zwykłe oraz VIP. Natomiast transmisję gali można znaleźć wyłącznie na oficjalnej stronie – PPV.

Szyszka szczerze o freak fighterach

Przy okazji programu “Solówka” trener Szyszka oddał szacunek Krucińskiemu. Ten bowiem zmierzy się z Piotrem Tyburskim, który ma już za sobą występy w FAME MMA i trenuje dłuższy czas. Przyznał, że we freak fightach jest to niespotykane, by brać walkę z bardziej doświadczonymi rywalami.

Wbił szpilkę w środowisko freakowe, nazywając zawodników kalkulatorami. Bardzo często dopasowują oni rywala i zasady całkowicie pod siebie, by odnieść łatwiejsze zwycięstwo:

– Chciałbym docenić Marvina. Mało jest freak fighterów, którzy chcą wchodzić i bić się z bardziej doświadczonymi, każdy kalkuluje. Jest dużo tych kalkulatorów. Szacun dla ciebie, że wchodzisz z Piotrkiem, który ma dwie walki za sobą i z nim chcesz skrzyżować rękawice.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments