Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Czas na walkę z Gamrotem? Oliveira o kolejnych rywalach i powrocie do klatki!

Fot. YouTube
Opublikowane 18 kwietnia 2024, 14:48
przez Przemek Krautz
2
2
Brak komentarzy

Charles Oliveira zabrał głos po porażce na UFC 300. Wypowiedział się na temat szybkiego powrotu do klatki i kolejnych rywali.

Brazylijczyk po jubileuszowym wydarzeniu oddalił się od kolejnego starcia o tytuł. Zmierzył się z Armanem Tsarukyanem i dwukrotnie udało mu się zapiąć duszenie, jednak nie poddał rywala. Poza tym starcie kontrolował 27-latek, który wygrał przez decyzję sędziów.

W rozmowie z Canal Encarada były mistrz oświadczył, że nie chce długo czekać z powrotem do treningów, ale z kolejną walką nie musi się śpieszyć. Poruszył też temat potencjalnych przeciwników.

Wyjaśnił, że Max Holloway zapewne wróci do kategorii piórkowej, by zawalczy o tytuł. Natomiast Justin Gaethje będzie potrzebował dłuższej przerwy, by wrócić do zdrowia po UFC 300. Ponadto jeśli chodzi o dywizję lekką, Dustin Poirier ma już ustaloną walkę z Islamem Makhachevem, a zwycięzca zawalczy z Tsarukyanem.

– Nie muszę spieszyć się z powrotem do klatki. Chcę jednak jak najszybciej wrócić do treningów. Pojedynek z Hollowayem byłby świetny, ale pewnie wróci do swojej dywizji, żeby tam zawalczyć o pas. Gaethje skończył walkę z rozwalonym nosem, więc muszę pomyśleć, co dalej. Kiedy Diego Lima porozmawia z UFC, będziemy wiedzieć, na czym stoimy. Naprawdę chcę wrócić najszybciej, jak to możliwe. Nie w tym tygodniu, ale w następnym.

W takiej sytuacji walka z Mateuszem Gamrotem wydaje się bardzo prawdopodobna. Nie wiadomo jednak, jakie plany ma Oliveira, czy chce wrócić na mistrzowski tron, czy może zależy mu na głośnych starciach i jest gotowy czekać na większe nazwisko.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO