Walka Mateusza Gamrota odwołana? Polak nie zawalczy z Magomedem Mustafaevem. Co dalej z debiutem Gamera w UFC?

Opublikowane 2 października 2020, 09:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Facebook

Jak już oficjalnie zostało potwierdzone – Mateusz Gamrot w debiucie dla organizacji UFC nie zawalczy z Magomedem Mustafaevem. Gala UFC Fight Island ma odbyć się 17 października. Rosyjski dziennikarz Denis Geyko poinformował na Twitterze o tym, że kilka zaplanowanych walk zostało odwołanych. Mateusz Gamrot w mediach społecznościowych potwierdził te informacje, jednak zaznaczył, że robi wszystko, aby znalazł się dla niego przeciwnik. Polak liczy na walkę i ma nadzieję, że znajdzie się dla niego godny rywal.

Nikt nie poinformował o przyczynach takiej decyzji, jednak możemy się spodziewać, że Mustafaev został kontuzjowany, bądź otrzymał pozytywny wynik tekstu na koronawirusa.

Były podwójny mistrz KSW ma na swoim koncie 17 zwycięstw i żadnej porażki. W ostatnim pojedynku na gali KSW 54 pokonał na punkty Mateusza Ziółkowskiego. Gamer wypełnił tym samym kontrakt i zaczął szukać nowej organizacji.  Tym samym Gamer ma zadebiutować w UFC już 17 października na gali w Abu Zabi. Kto teraz będzie jego przeciwnikiem? Liczymy na to, że uda się znaleźć zastępstwo dla Mateusza Gamrota.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO