Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Walka roku już znana! Ringowa wojna, 8 nokdaunów i brutalny nokaut na koniec! [WIDEO]

Opublikowane 4 października 2020, 23:18
przez Lukasz "Magiku"
0
0
Brak komentarzy
fot. Top Rank

Na gali Top Rank w MGM Grand w Las Vegas zobaczyliśmy fenomenalne widowisko pełne zwrotów akcji, które stworzyli Ivan Baranczyk (20-2, 13 KO) oraz Jose Zepeda (33-2, 26 KO)!

W walce, która trwała 5 rund było aż 8 nokdaunów a wszystko zakończyło się ciężkim nokautem z rąk Jose Zepedy! Według amerykańskich dziennikarzy poznaliśmy walkę roku 2020. Stawką pojedynku był pas WBC Silver w kategorii junior półśredniej.

Zobacz również:

23 lata temu Gołota stoczył pierwszą mistrzowską walkę – tajemniczy zastrzyk, zarzuty o doping i proces sądowy na 23 mln dolarów![WIDEO]

Już w 1 rundzie Baranczyk dwukrotnie posyłał rywala na deski i zabrakło czasu by dokończyć dzieła zniszczenia. Z animuszem ruszył na Zepedę w kolejnym starciu i nadział się na kontrę po, której sam był liczony. Amerykanin wyczuł swoją szanse i chciał to skończyć, ale Białorusin odpowiedział prawym i Zepeda 3 raz w tej walce wylądował na deskach! Wszystko zmieniało się bardzo dynamicznie i w 3 rundzie Jose posłał rywala po raz drugi na matę ringu w tym starciu. W 4 rundzie Baranczyk dominował, ale to on znalazł się ponownie na deskach. Pod koniec 5 rundy Białorusin prawym sierpowym po raz 4 w tej walce powala Amerykanina i po wznowieniu walki idzie na całość by to skończyć. Zepeda tylko na to czekał i odpalił piekielny lewy sierp, po którym Baranczyk ciężko padł na deski i nie był w stanie kontynuować walki! To było niesamowite starcie – walka roku 2020?!

Ivan Baranczyk był liczony w 2,3,4 oraz 5 rundzie,
Natomiast Jose Zepeda na deskach lądował 2x w 1 rundzie oraz w 2 i 5 po jednym razie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments