Poniedziałek, 15 Lipca, 2024

Błachowicz o powrocie do oktagonu i zmianie kategorii wagowej – “Dałem znać włodarzom, że…”

Fot. Jan Błachowicz
Opublikowane 26 października 2020, 13:32
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
Fot. Jan Błachowicz

Jan Błachowicz 27 września na gali UFC 253 w drugiej rundzie ciężko znokautował Dominicka Reyesa i został mistrzem kategorii półciężkiej.

Na konferencji po zwycięstwie pasa Cieszyński Książę wspomniał, że potrzebuj teraz kilku miesięcy przerwy, tym bardziej że niedługo na świat przyjdzie jego syn.

W ostatnim wywiadzie dla “Interii” mistrz UFC zdradził, kiedy zamierza powrócić do oktagonu na pierwszą obronę mistrzowskiego pasa.

Dałem znać włodarzom, że dla mnie najlepszym terminem walki będzie marzec. Odnotowali i nie będą proponowali niczego przed marcem – powiedział Błachowicz.

Zawodnik wspomniał również o swojej przyszłości i planach na kolejne walki w największej organizacji MMA na świecie.

Na pewno chciałbym obronić ten pas ze dwa, trzy razy, a potem zobaczymy. Ja wiem, że, tak czy inaczej, skończę karierę w wadze ciężkiej. Chciałbym więc później spróbować się w wadze ciężkiej. Na razie nie planuję. Wiem, że tak się stanie, ale jeszcze ze dwa, trzy lata na pewno w wadze półciężkiej będę chciał walczyć. Aż tak daleko w przyszłość nie lubię wybiegać, ale to jest pewne, że moja ostatnia walka będzie w wadze ciężkiej – zapowiedział Cieszyński Książę.

Źródło: interia / mmarocks

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO