niedziela, 2 października, 2022
Strona głównaThe War(VIDEO) Marcin Wrzosek o walkach na gołe pięści: "Jakiś lukratywny kontrakt pewnie...

(VIDEO) Marcin Wrzosek o walkach na gołe pięści: „Jakiś lukratywny kontrakt pewnie przytulę, ale nie wydaje mi się, żeby…”

W miniony piątek odbyła się pierwsza gala na gołe pięści The War. W roli komentatorów oraz prowadzących zobaczyliśmy takie postaci jak Marcin Wrzosek, Tomasz Sarara, czy Łukasz Zaborowski.

Zawodnik KSW Marcin Wrzosek, który oglądał pojedynki z bliska, przyznał, że w klatce był ogromny chaos, jednak właśnie tego oczekiwali kibice. Zarówno większość starć 1vs1, jaki i walki 3vs3 przebiegały bardzo dynamicznie i szybko się kończyły.

Jeśli chodzi o turniej drużyn, pierwszy pojedynek zakończył się w nieco ponad 50 sekund, natomiast kolejny w mniej niż pół minuty. Niestety nie zobaczyliśmy finałowego starcia pomiędzy Elaną & Stal a Górnikiem Wałbrzych, gdyż zawodnicy drugiej z ekip trafili z kontuzjami do szpitala.

Wrzosek w rozmowie z naszym portalem przyznał, że w przyszłości prawdopodobnie zobaczymy go walczącego na gołe pięści, ale mocno się nad tym zastanawia, gdyż taka formuła jest bardzo kontuzjogenna:

Oczywiście na zakończenie kariery jakiś lukratywny kontrakt pewnie przytulę, nie wykluczam tego, ale nie wydaje mi się, żeby to była jakaś dobra droga kariery, z racji tego, że złamałem rękę 10, jubileuszowy raz – przyznał zawodnik i dodał, że tym razem wystąpiły komplikacje, jednak powoli wraca do treningów.

To nie pierwszy raz, kiedy zawodnik wspomina o walkach na gołe pięści. Wcześniej wyraził gotowość do walki z Normanem Parke na gali Genesis, a przy okazji Gromdy przyznał, że chciałby sprawdzić się w extra-fightcie.

Całą rozmowę z Marcinem Wrzoskiem o gali The War, walkach na gołe pięści i KSW znajdziesz poniżej:

YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Źródło: screenshot YouTube

Conor McGregor grozi Michaelowi Bispingowi! „Przyjdę pod twoje drzwi”

0
W Internecie ponownie doszło do spięcia pomiędzy byłymi mistrzami UFC. Conor McGregor wysłał Michaelowi Bispingowi... wiadomość z groźbami!