niedziela, 19 września, 2021
Strona głównaUFC(VIDEO) Jason Witt przetrwał trudne momenty i wygrał starcie na UFC Vegas...

(VIDEO) Jason Witt przetrwał trudne momenty i wygrał starcie na UFC Vegas 33

Kartę główną UFC Vegas 33 otworzyło starcie w kategorii półśredniej. Obaj fighterzy mają wiele do udowodnienia mając takie same serie – 1-2 – w ostatnich trzech walkach.

Runda 1

Pojedynek zaczął się bardzo spokojnie. Witt spróbował wysokiego kopnięcia, jednak był daleko od rywala. Po minucie to Barberena trafił rywala, ale był to cios daleki od KO. „Vanilla Gorilla” udanie sprowadził „Bam Bama”, który pozostał aktywny z pozycji dolnej. Jason Witt świetnie kontrolował oponenta, powoli zachodząc za jego plecy. Tych ostatecznie nie przejął i zawodnicy wrócili do stójki. Tam Barberena zaczął nadrabiać stracony w parterze czas i trafił kilkukrotnie rywala. Wiedział, że musi skrócić czas i skracał dystans, co jednak skończyło się kolejnym obaleniem. Odsłona skończyła się w półgardzie na środku oktagonu.

Runda 2

Druga runda rozpoczęła się aktywniej i znów Witt spróbował wysokiego kopnięcia. Po chwili sam oberwał jednak serią kilku ciosów od „Bam Bama”. Barberena wygląda dużo świeżej i dobrze wyczekuje oponenta. Nadział się jednak na sierpowy, który spowodował nokdaun, po czym Witt go obalił. Zawodnik nie marnował czasu na parterze, wróciliśmy do stójki… I tam „Vanilla Gorilla” znów mocno trafił! Ależ zakołysało Bryanem Barbereną! Jason Witt poszukał gilotyny, jednak nie zobaczyliśmy odklepania. „Bam Bam” ma ewidentne problemy z pozbieraniem się po ciężkich momentach i znów wylądował na deskach. Witt wyglądał zdecydowanie lepiej w tej odsłonie i Barberena będzie musiał poszukać skończenia, jeśli chce myśleć o wygranej.

Runda 3

„Vanilla Gorilla” ponownie znalazł się na środku oktagonu i wie, że nie musi się spieszyć. To rywal musi podjąć ryzyko. I tak też czyni, wyprowadzając serię trzech sierpów! Witt w poważnych tarapatach, próbował się ratować sprowadzeniem, ale „Bam Bam” poszukał stojącej gilotyny! Po chwili znalazł się na deskach, wciąż trzymając szyję przeciwnika. Witt już nie miał sił i chęć wygrania Barberena wzięła górę! Striker zaserwował bardzo ciężkie chwile Wittowi, bardzo mocno go trafiając, szukając nawet prób poddania! „Vanilla Gorilla” ratował się jak mógł, kładąc nawet rękę na macie. Ostatecznie fighterzy przebyli dystans i ciekawe, jak całość widzieli sędziowie.

Oficjalny wynik: Jason Witt wygrywa przez większościową decyzję!

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski się wygadał!? Zdradził kto zawalczy w walce wieczoru na...

0
Już 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11, gdzie w walce wieczoru zobaczymy starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke na zasadach brudnego boksu. Pojedynek potrwa pełne 15 minut bez żadnej przerwy! "Diabeł Tasmański" w swoim ostatnim materiale dodanym na YouTube zdradził jakie starcie zobaczymy na gali FAME MMA 12, gdzie zawalczyć ma Kasjusz "Don Kasjo" Życiński!
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x