Szef KSW o negocjacjach z Soldiciem: „Walczymy o niego. Pieniądze, których zażądał są…”

Fot. YouTube
Opublikowane 15 kwietnia 2022, 09:57
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Szef KSW zabrał głos w sprawie negocjacji z Roberto Soldiciem. Twierdzi, że organizacja nadal walczy o jedną z największych europejskich gwiazd MMA.

Chorwatowi został ostatni pojedynek w KSW i musi podjąć decyzję w sprawie swojej przyszłości. Może przedłużyć kontrakt z polską organizacją albo przejść do UFC. W ostatnich wywiadach zdradził jednak, że wybrał amerykańskiego giganta:

Wierzę, że takie nazwisko dałoby mi odpowiednią motywację, a walka ze mną nie byłaby dla niego łatwa. Musiałby mieć mocną formę, żeby mnie skończyć. Zawsze idzie do przodu i łamie cię mentalnie. Chciałbym też sprawdzić się w tym elemencie. Już teraz oczami wyobraźni widzę, że jestem w stanie to zrobić i dlatego wybrałem UFC – powiedział w Podcast Inkubator zapytany o pojedynek z Kamaru Usmanem.

Szef KSW o negocjacjach z Soldiciem

Maciej Kawulski udzielił jednak wywiadu Mateuszowi Kaniowskiemu, w którym zabrał głos w sprawie negocjacji z podwójnym mistrzem KSW. Stwierdził, że organizacja nadal walczy o Chorwata, jednak ten zażądał zbyt dużych pieniędzy, których KSW nie jest w stanie mu zapewnić.

– Walczymy, mówiąc najprościej. Walczymy o niego. Jak wiesz, mamy w kontrakcie jeszcze jedną walkę. Kontrakt jest obarczony pewnymi ograniczeniami czasowymi, więc próbujemy się przede wszystkim porozumieć co do daty i możliwości stoczenia tego kolejnego starcia.

– Ale jakby, żeby tutaj nie kozaczyć… Bardzo chcielibyśmy, żeby został. Myślę, że pieniądze, których zażądał, są leciutko przeszacowane. Znowu, nie mówię tu o jego umiejętnościach, tylko mówię tu o naszych możliwościach. I jeżeli znajdziemy jakąś platformę, która będzie rozsądniejsza, to bardzo bym chciał, żeby dla nas walczył dalej. Więcej walk. Cztery, pięć, dziesięć, zawsze.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO