Środa, 12 Czerwca, 2024

(VIDEO) “Bagieta” zmiażdżył “Robaliniego”! Całkowita dominacja w walce na Prime Show MMA 3!

Opublikowane 1 października 2022, 22:49
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Na tę walkę czekało wielu kibiców! Do klatki powrócił król freak fightów, czyli “Bagietka”, który zmierzył się z “Robalinim”. Pomiędzy rywalami było dużo złej krwi.

Michał Gorzelańczyk to freak fighter, który w krótkim czasie zyskał rzeszę fanów. Wielu kibiców wspierało go przy debiucie, w którym zmierzył się z Janem Pateckim. Od początku wjechał w rywala i próbował go skończyć przed czasem, co udało mu się już w pierwszej rundzie.

Tym razem jego przeciwnikiem był Patryk Śliwka znany jako “Robalini”, który nie wspomina dobrze swojego debiutu. Po raz pierwszy do klatki wszedł na gali Elite Fighters, kiedy to zmierzył się z “BodyChristem”. Do teraz nie wiadomo, co tak naprawdę się wydarzyło.

“Robalini” wyprowadził kopnięcie i machnął ręką, po czym doznał kontuzji. Wycofał się pod siatkę i najpierw złapał za łokieć, a następnie za bark. “BodyChrist” zasypał go cepami, a sędzia przerwał walkę. Wielu widzów zaczęło podejrzewać, że Śliwka jedynie udawał kontuzję, kiedy zobaczył naprzeciwko siebie wściekłego rywala.

RELACJA

Runda 1

Bagietka zachęca rywala do ataku, Robalini ucieka! Doskakuje Bagietka na przewróconego rywala i szuka duszenia zza pleców. Śliwa na wstecznym, Gorzelańczyk goni oponenta, którego upomina sędzia. Dopada Gorzelańczyk, klincz na siatce. W bullodgu trzymał przeciwnika Robalini, Bagietka szuka łokcia, ale zostaje obalony. Szybko odwraca sytuację i znajduje się w półgardzie. Atakuje Bagietka, zakłada balachę! Ucieka Robalini, ale atakuje go ciosami Michał Gorzelańczyk, który jeszcze zdobył pełny dosiad!

Runda 2

Robalini ostatkami sił wychodzi do drugiej rundy, Bagietka szybko zajmuje jego plecy, zakłada duszenie i poddaje rywala!

Oficjalny wynik: Michał “Bagietka” Gorzelańczyk wygrywa przez poddanie w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments