Środa, 12 Czerwca, 2024

(VIDEO) Efektowne kopnięcia “Ztrolowanego”! Pokonuje Rataja na Prime Show MMA 3!

Opublikowane 1 października 2022, 21:54
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kolejna walka i kolejne emocje za nami. Tym razem byliśmy świadkami rewanżu pomiędzy “Ztrolowanym” i Maciejem Ratajem.

Faworytem zestawienia był pierwszy z zawodników, czyli Sebastian Nowak, który co ciekawe, przegrał pierwszy pojedynek. “Ztrolowany” wszedł do klatki z bilansem 4-1, pokonał Michała Bogawskiego, “Bonus BGC”, “Hecmana”, a w ostatnim starcie brutalnie znokautował “Mielonidasa”. Jedyną porażkę, jaką poniósł to w starciu właśnie z Ratajem, kiedy to na FAME 7 przegrał przez decyzję sędziów.

Dla Macieja Rataja była to czwarta walka freakowa i trzecia w formule MMA. Jeśli chodzi o mieszane sztuki walki, to przegrał przez poddanie z “Don Kasjo” oraz “Medusą” i pokonał “Ztrolowanego”. Ostatni pojedynek stoczył jednak w kickboxingu i po niejednogłośnej decyzji sędziów wygrał z Mikołajem Rdzankiem.

Już podczas oficjalnego ważenia mogliśmy zobaczyć ogromne emocje, jakie towarzyszą zawodnikom. Kibice nie mogli doczekać się tego pojedynku, a duża część z nich wspierała “Ztrolowanego”.

RELACJA

Runda 1

Ztrolowany rusza do przodu, atakuje prawym low kickiem. Rataj szeroko rozkłada ręce, broni się przed szarżą rywala. Nowak atakuje, ale dał się obalić. Rataj nie rzuca się do gardy, próbuje uniknąć upkicków. Dociska kolanem i zasypuje rywala ciosami! Wstaje Ztrolowany, chwila ataku z obu stron i klincz po drugiej strony oktagonu. Maciej Rataj atakuje szarżą mieszając ciosy na korpus i gardę rywala. Ucieka powoli Rataj, a high kickiem atakuje Sebastian Nowak!

Runda 2

Niskimi kopnięciami zaczyna Ztrolowany, dokłada zaraz front na korpus. Rataj próbuje atakować, ale otrzymuje kopnięcie na wątrobę. Odpowiada tym samym, unika tego Ztrolowany. Rataj szuka kombinacji low kick-prawy sierp, ale zdecydowanie daleko od niego Sebastian Nowak. Kapitalny cios Ztrolowanego, zatańczył Maciej Rataj! Atakuje Nowak front kickiem, ale przewraca się… Tyle, że Rataj nie ma siły kontrować.

vv

Runda 3

Frontami atakuje Ztrolowany, odchodzi na siatkę Rataj. Szuka overhanda Nowak, Rataj obraca go w klinczu. Kolana ze strony Macieja Rataja, Ztrolowany rusza z high kickami po rozerwaniu. Atakuje mocnymi sierpami Sebastian Nowak, obaj ciężko oddychają. Ztrolowany szuka kopnięć, Ratah atakuje jeszcze w ostatnich sekundach serią ciosów.
Oficjalny wynik: Sebastian “Ztrolowany” Nowak wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

v

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments