Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Prime Show MMA ogłasza kolejną walkę! Soroko zawalczy ze “Stiflerem”!

Fot. Instagram
Opublikowane 19 października 2022, 13:03
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Organizacja Prime Show MMA ogłosiła właśnie kolejny pojedynek, który znalazł się na karce walk czwartej edycji. Ponownie zestawiono zawodników, którzy mieli zmierzyć się na debiutanckiej gali.

Podczas Prime Show MMA 1 mieliśmy zobaczyć pojedynek znanego z The War Adama Soroko oraz Damiana “Stiflera” Zduńczyka. Była to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk. Niestety Soroko zrezygnował z udziału w gali zaledwie kilka godzin przed starciem.

Freak fighter opuścił hotel i nie zmierzał wrócić na galę, mimo że włodarze próbowali go przekonać do pojedynku ze “Stiflerem”. Federacja dała mu jednak drugą szansę i podczas drugiej edycji zmierzył się z Pawłem Tyburskim. Walka zakończyła się już w pierwszej rundzie po dominacji “Tyboriego”.

Na tej samej gali “Stifler” stanął przed wielkim wyzwaniem i zmierzył się z “Bombardierem”. Pojedynek przebiegł tak, jak większość przewidywała. Senegalczyk szybko sprowadził rywala do parteru i zasypał go mocnymi ciosami, a sędzia chwilę po rozpoczęciu starcia, musiał już je przerwać.

Teraz obaj zawodnicy wracają po porażce i staną do walki podczas gali Prime Show MMA 4. Federacja tak zapowiedziała zestawienie, do którego ma dojść 26 listopada:

– Na pierwszym historycznym PRIME finalnie nie doszło do ich starcia, ale o niczym nie zapominamy!

Teraz ta walka jest pewna i już 26 listopada poznamy zwycięzcę tego pojedynku.

Obaj przegrali swoje ostatnie walki i po tych porażkach są głodni zwycięstwa, ale wygrany może być tylko jeden.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments