Niedziela, 5 Maja, 2024

Tomasz Smokowski grzmi po przegranej z Mołdawią! “Jedna z największych kompromitacji w historii. Mnie k***wica bierze…”

Opublikowane 21 czerwca 2023, 10:18
przez Jakub Hryniewicz
1
2

Ostatni mecz polskiej reprezentacji wzbudza ogromne emocje. Porażka 3:2 z Mołdawią to istny dramat, a swojej opinii na żywo nie bał się wygłosić Tomasz Smokowski.

Na 3. mecz eliminacji do EURO 2024 Polska udała się do Kiszyniowa, gdzie miała ją czekać łatwa przeprawa z Mołdawią. Pierwsza połowa układała się pod dyktando Biało-czerwonych, którzy do przerwy prowadzili 2:0. Wszystko zmieniło się jednak po przerwie.

Szybka bramka kontaktowa zdobyta przez Nicolaescu dała gospodarzom nadzieję na wyjście z twarzą. Już 13 minut później mołdawski napastnik strzelił główką po rzucie rożnym na remis, ale sędzia dopatrzył się faulu na Damianie Szymańskim.

Ten gol… Nie było protestów, Szymański odwrócił głowę, bo wiedział, że zawalił, przegrał pozycję – skomentował to w Hejt Parku Tomasz Smokowski. – Ja nie wiem, to było do puszczenia.

Jeden z współzałożycieli Kanału Sportowego nie bał się w ostrych słowach skomentować tego, co stało się na stadionie w Kiszyniowie. Dziennikarz jest przekonany, że spotkanie Mołdawia – Polska będzie pamiętane przez wiele kolejnych lat.

Jesteśmy świadkami jednej z największych kompromitacji sportowych w historii reprezentacji. Myślę, że to, co się stało dzisiaj, może przebić mecz Polska – Łotwa na stadionie przy Łazienkowskiej. To taka porażka, która się przykleiła do Zbigniewa Bońka i jest mu wypominana. W zasadzie od kilkunastu lat.

Francuzi mają takie powodzenie, które odnosi się do niewypełnienia obowiązków zawodowych. Jeżeli taka rzecz się odbywa w klubie, jeśli to by był klub, to takiego zawodnika można zwolnić z winy klubu. To dzisiaj… Mnie szczerze mówiąc, wiem, że może nie powinienem bo jest 22:45, ale mnie straszna ku***ca bierze po tym, co zobaczyłem.