FAME. Pasternak weryfikuje kolejnego freak fightera! „Wampir” rozbija Tyburskiego! [WIDEO]

Opublikowane 21 lipca 2023, 23:30
przez Przemek Krautz
6
32
Brak komentarzy

Na ten pojedynek czekało wielu kibiców. W klatce FAME doszło do kolejnej konfrontacji profesjonalnego zawodnika z freak fighterem.

Do klatki największej polskiej federacji freakowej po raz drugi wszedł Michał Pasternak. W debiucie zmierzył się z Piotrem Szeligą, którego brutalnie rozbił na dystansie trzech rund. „Szeli” kilkukrotnie leżał na deskach, jednak w końcu został poddany przez narożnik.

Tym razem „Wampir” zmierzył się z Pawłem Tyburskim i fani nie mieli wątpliwości, że będzie on większym wyzwaniem, niż Szeliga. Mimo to nadal stawiali Pasternaka w roli dużego faworyta. W zwycięstwo „Tyboriego” mocno wierzył m.in. włodarz FAME „Boxdel”, który zapowiadał, że może dojść do niespodzianki.

Sam Tyburski przekonywał, że ma wszystko, by rozprawić się z „Wampirem”, a pojedynek z tak mocnym rywalem pokaże, w jakim miejscu się znajduje i czy zobaczymy starcie z jeszcze bardziej wymagającymi przeciwnikami. Hitowy pojedynek na FAME Friday Arena 1 odbył się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

-> Oglądaj Fame Friday Arena 1 na żywo!

RELACJA

RUNDA 1

Tyburski ruszył od razu z presją, Pasternak dobrze kontruje. Paweł rusza z kopnięciami, Michał mocno boksuje okrężnymi sierpami. Księżniczka trafia raz lewym, raz prawym, ale Wampir cały czas napiera. Atakuje lewym prostym i prawym podbródkowym Pasternak, zaatakował też kolanem! Tyburski wyprowadził mocny low kick, a Michał Pasternak potężnie kontruje! Liczony Tyburski, Wampir kończy chyba tę rundę z kontuzją prawego barku po potężnej szarży na koniec.

RUNDA 2

Pasternak szybko rusza z lewym prostym, szuka awantury Tyburski. Potężne kolano Wampira sięga głowy, słania się na nogach Paweł. Potężne podbródki i low kicki Księżniczki, ale Pasternak słucha podpowiedzi: “Presja, presja!” Mirosława Oknińskiego i nadal napiera. Potężne ciosy Wampira, który zamyka Tyburskiego na siatce. Mocne ciosy w kontrze, ale Michał znów dociska go do siatki. Lewy na lewy, Michał napiera, ale zobaczymy jeszcze 3. odsłonę.

RUNDA 3

Pasternak szybko ruszył z prostym, ślizga się na macie Paweł. Tyburski szuka sierpów, ale znakomicie atakuje go Pasternak. Siłą woli zdaje się trzymać na nogach Księżniczka, Michał kapitalnie skraca dystans i demoluje rywala. Kładzie się przy jakimkolwiek klinczu Paweł, Pasternak bezlitośnie napiera, zainkasował jeszcze jakieś uderzenie, ale ustrzelił też Tyburskiego. Świetny prawy Pawła, zaraz poszły kolejne ciosu, ale Wampir jeszcze ustrzelił przeciwnika na wstecznym.

Oficjalny wynik: Michał „Wampir” Pasternak wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
32
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO