Wtorek, 16 Lipca, 2024

GROMDA 14. Brytyjski mistrz zdemolowany! Parobiec zmiażdżył rywala w pierwszej rundzie!

Opublikowane 8 września 2023, 23:31
przez Jakub Hryniewicz
2
6
Brak komentarzy

Jednym z najważniejszych superfoghtów podczas GROMDA 14 było polsko-brytyjskie starcie. Luke’a Atkina w federacji powitał Łukasz Parobiec, czyli popularny “Goat”!

-> Galę GROMDA 14 obejrzysz tutaj!

GROMDA na dobre zagościła w świadomości polskich fanów. Na ostatnim wydarzeniu poznaliśmy niekwestionowanego mistrza w starciu Kubiszyn vs Domalik. “Don Diego” rozbił rywala i zwyciężył po poddaniu przez narożnik. Teraz czeka na rywala, którego miał wyłonić superfight “Goat” vs “Loose Cannon”.

Prezes organizacji Mariusz Grabowski nie ukrywał, że to właśnie Łukasz Parobiec jest najbliżej title shota. Polski bijok w ostatnim występie bardzo szybko znokautował “French Vikinga”. Teraz czeka go ostatni sprawdzian przed pojedynkiem z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem.

Na GROMDA 14 “Goat” zmierzy się z Lukiem Atkinem. Brytyjczyk to trzykrotny mistrz walk na gołe pięści w dwóch różnych kategoriach wagowych. Co więcej jest też autorem najszybszego KO w tej dyscyplinie na wyspach. Jak poradzi sobie z Polakiem? Kto wygrał walkę Parobiec vs “Loose Cannon”?

GROMDA 14: Parobiec vs Atkin – RELACJA

RUNDA 1

Atkin dynamicznie ruszył do przodu, schowany za gardą Goat. Trafił Polak sierpem w kontrze, uchyla się przed kolejną salwą Anglika. Wyspiarz trafia, ale Parobiec ruszył z odpowiedzią. Klincz na linach i mocna seria, po której liczony jest Loose Cannon, który nie wraca do walki!

Wynik walki: Goat wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments