Hector Lombard w GROMDZIE! Hitowy angaż byłego zawodnika UFC!

fot. GROMDA
Opublikowane 8 września 2023, 15:31
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Organizacja GROMDA na kilka godzin przed dzisiejszą galą zaprezentowała nowego zawodnika! W jej szeregi wstąpił kubański fighter Hector Lombard.

-> Wybierz swój pakiet PPV na GROMDA 14

Nadchodzi kolejny krwawy piątek! Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i… nie będzie miękkiej gry! Już 8 września na GROMDA 14 przyjdzie czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!

BANER GROMDA

Hector Lombard w GROMDZIE!

Dziś po południu na social mediach GROMDY pojawiło się ogłoszenie z nowym bijokiem, który zawlaczy na jednej z przyszłych gal. Do gry wchodzi Hector Lombard! Kubański wojownik ostatnio często widziany był w amerykańskiej organizacji BKFC, gdzie z powodzeniem toczył walki na gołe pięści.

Nowy nabytek GROMDY największą popularność zdobył występami w UFC i Bellatorze. Tam Lombard siał postrach ciężkimi ciosami, a aż 22. pojedynki zwyciężył przez KO lub TKO. Teraz przyjdzie czas zmierzyć się z polskimi bijokami!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments