UFC: Della Maddalena pokonał Hollanda niejednogłośną decyzją sędziów

Opublikowane 17 września 2023, 06:06
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W co-main evencie Noche UFC doszło do emocjonującej walki w kategorii półśredniej. Kevin Holland skrzyżował rękawice z Jackiem Dellą Maddaleną.

-> Odbierz bonusy i oglądaj UFC na żywo

Popularny „Trailblazer” wychodził do swojej 20. walki w UFC na fali 2. wygranych z rzędu. Amerykanin przegrywał przed czasem z Chimaevem, a później z Thompsonem, ale powrócił w znakomitym stylu. Najpierw odprawił z kwitkiem Santiago Ponzinibbio, a następnie w 1. rundzie poddał Michaela Chiesę.

Na Noche UFC Kevin Holland zmierzył się z Jackiem Dellą Maddaleną. Australijczyk wychodził do klatki nie zaznawszy smaku porażki w największej federacji MMA na świecie. We wcześniejszych 5. występach za każdym razem odnosił wygrane, przeważnie kończąc oponentów w 1, rundzie. Dopiero w ostatnim pojedynku z Bassilem Hafezem usłyszał niejednogłośny werdykt na swoją korzyść.

-> Oglądaj Noche UFC za darmo

UFC: Holland vs Della Maddalena – RELACJA

RUNDA 1

Della Maddalena szybko zajął środek, rozpoczął od niecelnej kombinacji na głowę i mocnego low kicka na łydkę. Szybkie proste trafiły na gardę Hollanda, Amerykanin straszy wysokimi kopnięciami. Kapitalnie uniknął niskiego kopnięcia i wyprowadził side kick na korpus. Della Maddalena szuka ciosu na wątrobę, szybko doskakuje z niecelną serią. Szuka klinczu Holland, ale JDM świetnie obija go w zwarciu. Niebezpiecznie odwraca się „Trailblazer”, który inkasuje kolejne razy od Australijczyka. Mocne low kicki i celny high w wykonaniu Delly Maddaleny! Holland kopnięciami utrzymuje oponenta na dystans i szybko kontruje prawym sierpem! Mocne kopnięcia Kevina, ale nie odstaje JDM, który kąsa a to jabami, a to kopnięciami na łydkę i korpus.

RUNDA 2

Della Maddalena zaczyna od razu prostymi na korpus, szybko odpowiada napierając Holland. Australijczyk sięga sierpem, „Trailblazer” ponownie odpycha od siebie oponenta frontami na tułów. Dobry moment Kevina, wykorzystuje przewagę zasięgu i sięga głowy Jacka. Della Maddalena z kolei z trudem dochodzi na odpowiednią odległość, ale trafia serią w zwarciu. Holland kłuł Australijczyka, który odpowiedział mocną serią! Twarda jest szczęka „Trailblazera”, który spróbował poszukać sprowadzenia. Świetnie trafił w ostatnich sekundach Kevin, a JDM odpowiedział prawym sierpem.

RUNDA 3

Amerykanin szybko zaatakował lewym prostym. Della Maddalena zaatakował low kickami, dobrze ominął zasięg Hollanda z bokserską serią. „Trailblazer” natychmiast też odpowiada. Dużo pojedynczych ataków w wykonaniu Kevina, który wkłada w końcu więcej siły w swoje ciosy. Della Maddalena rusza po szczęję rywala, gdy ten jest bliżej siatki, ale Holland z łatwością ucieka z niewygodnej pozycji. Publiczność daje znać, iż niespecjalnie podobają im się wymiany w pojedynku. Della Maddalena mocno atakuje, kontruje go Kevin Holland, ale brakuje w tym wszystkim nutki szaleństwa. Podkręcił jeszcze tempo JDM, ale daleki był od skończenia rywala.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO