Krzysztof Stanowski odchodzi z Kanału Sportowego? Zabrał głos w tej sprawie!

Fot. YouTube
Opublikowane 22 września 2023, 13:00
przez Przemek Krautz
0
9
Brak komentarzy

Za nami konferencja Move Federation, w której jednym z prowadzący był znany z Kanału Sportowego dziennikarz Krzysztof Stanowski.

W ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno o współzałożycielu Kanału Sportowego, który został stworzony w 2020 roku wraz z udziałem Michała Pola, Mateusza Borka oraz Tomasza Smokowskiego. Projekt w krótkim czasie zyskał ogromną liczbę widzów oraz notował kolejne rekordy oglądalności.

Stanowski między innymi prowadził swoje własne programy, jednak teraz pojawiły się doniesienia, że może opuścić Kanał Sportowy. Przede wszystkim na swoich social mediach usunął wszystkie wzmianki o nim, a następnie nie wziął udziału w Hejt Parku „Zebranie zarządu” oraz nie poprowadził „KS Poranek”.

Teraz przy okazji wspomnianej konferencji w wywiadzie dla fansportu.pl Stanowski został poproszony o komentarz. Przyznał, że na ten moment nie jest jeszcze wszystko jasne:

– Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Jakbym miał coś do zakomunikowania, to bym zakomunikował wprost. To nie jest tak, że podstawisz mikrofon i usłyszysz jakąś rzecz, jako pierwszy, bo nie. Nie mam pojęcia. Można sobie to do woli analizować i jak z trenerami, można nigdy nie zgadnąć.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
9
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments