Dana White zabrał głos w sprawie Mateusza Gamrota! Wiemy, jak daleko jest od walki o pas

Fot. YouTube
Opublikowane 27 września 2023, 12:46
przez Przemek Krautz
0
5
Brak komentarzy

Dana White po ostatniej gali UFC Vegas 79 zabrał głos w sprawie Mateusza Gamrota. Wiemy, jak wygląda aktualna sytuacja Polaka.

Zwycięstwo z Rafaelem Fizievem miało zapewnić „Gamerowi” awans do top 5 kategorii lekkiej. Niestety starcie zakończyło się kontuzją rywala, przez co jedynie zamienili się miejscami. Gamrot zajmuje 6. pozycję, natomiast „Ataman” spadł jedno o jedną lokatę.

Szef UFC o sytuacji Gamrota

Po gali Contender Series głos zabrał szef UFC Dana White, który podczas konferencji został zapytany o Gamrota. Wyjaśnił, że sytuacja w dywizji lekkiej wygląda podobnie jak w kategorii półśredniej, gdzie wszyscy czołowi zawodnicy mają już zaplanowane walki.

– Zestawialiśmy tam walki i dosłownie wszyscy w czołowej piętnastce mają już walki. Podczas zeszłotygodniowego spotkania matchmakerskiego rozmawialiśmy o potencjalnym poszerzeniu rankingów do dwudziestu miejsc zamiast piętnastu. Patrzyliśmy na tych gości i okazało się, że praktycznie cała dywizja jest zajęta, więc…

Natomiast jeśli chodzi o walkę, której stawką jest mistrzowski tytuł, przyznał, że Gamrot musi jeszcze odnieść kilka dużych zwycięstw.

Jeśli zaś chodzi o twoje pytanie o niego… Kwestia odpowiedniego momentu. Kto walczy, kto nie walczy, które zestawienie ma sens, które nie ma. Jeśli więc mowa o tym, jak daleko jest od titleshota, to… Wiecie… Kilka walk. Musi odnieść parę kluczowych zwycięstw – powiedział cytowany przez lowking.pl.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO