Mistrz KSW wbija szpilkę w Jóźwiaka! Mocny konflikt prezesa FEN z szefem Artnox

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 18 października 2023, 10:51
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Niespodziewanie wybuchł konflikt pomiędzy prezesem FEN i szef Artnox Arturem Gwoździem. Ze strony Pawła Jóźwiaka padły mocne oskarżenia.

Po ostatniej gali FEN w minioną sobotę Jóźwiak udzielił mocnego wywiadu. Uderzył w Artura Gwoździa, Łukasza Charzewskiego czy nawet organizację KSW. Stwierdził, że walczą w niej jedynie zawodnicy, którzy liczą dolary, kiedy FEN jest trampoliną do wielkich karier.

Paweł Jóźwiak przesadził?

Stwierdził również, że szef Artnox zniszczył karierę Marcina Wójcika. Zawodnik bowiem podpisał kontrakt z KSW i nie będzie dłużej walczył w organizacji Pawła Jóźwiaka:

– Menedżer Wójcika Artur Gwóźdź zniszczył mu karierę, oszukał zawodnika, nie składał naszych ofert zawodnikowi. Okłamał go. Gdy miał podpisany kontrakt z KSW, nadal z nami negocjował. Zrobiłeś krzywdę temu zawodnikowi, który zasługuje, żeby z FEN pójść do UFC.

Na te słowa menedżer odpowiedział w rozmowie z kanałem Klatka po klatce. Wyjaśnił, że po ogłoszeniu przejścia Wójcika do KSW rozmawiał z Jóźwiakiem, dlatego tym bardziej jest zaskoczony jego wypowiedzią:

– Podważa moją pracę, moją działalność, moją osobę. Pomawia mnie o coś, co nie było prawdą i pomawia, że niszczę ludziom karierę. Taka wypowiedź nie powinna mieć miejsca po tym, jak rozmawialiśmy sobie po tym, jak KSW ogłosiło Wójcika. Nie chowałem głowy w piasek, wytłumaczyłem, dlaczego poszedł do KSW i nagle słyszę coś takiego.

Na tym jednak nie konie, gdyż opublikował mocny fragment serialu „Ślepnąc od świateł”, który zaadresował do Jóźwiaka:

Do konfliktu podłączył się również mistrz KSW Adrian Bartosiński, który również w przeszłości bił się dla FEN, a w grudniu stoczy walkę z Salahdinem Parnassem. Na swoich social mediach opublikował on taką grafikę:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments