Lewis nie został aresztowany przed walką wieczoru UFC Sao Paulo? Zabójcze tłumaczenie zawodnika!

fot. YouTube
Opublikowane 2 listopada 2023, 10:56
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Jeden z bohaterów main eventu najbliższej gali UFC Sao Paulo został niedawno aresztowany za poważne przekroczenie prędkości. Derrick Lewis w rozmowie z dziennikarzami nie chciał szerzej komentować całej sytuacji, ale nie zabrakło ciekawego wyjaśnienia.

Popularny „The Black Beast” wraca po 3 miesiącach do klatki UFC, gdzie zmierzy się z niepokonanym w oktagonie Jailtonem Almeidą. Brazylijczyk szykował się do pojedynku z Curtisem Blaydesem, który jednak zmuszony był wycofać się z powodu razu. Lewis to fighter o zupełnie innej charakterystyce, ale jest gwarantem ogromnych emocji.

Przed kilkoma dniami media obiegła informacja, po której zaczęto zastanawiać się, czy Derrick wystąpi ostatecznie na gali w Sao Paulo. Jak podało ABC 13, Amerykanin został bowiem aresztowany za jazdę czerwonym Lamborghini 136 mil na godzinę w terenie, gdzie obowiązuje zakaz przekraczania 50 mil na godzinę. „The Black Beast” miał też minąć jednego z przedstawicieli organów ścigania. Lewisa wypuszczono po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 $.

Cała sytuacja miała miejsce 25 października, a datę rozprawy sądowej ustalono na grudzień. Gdy rewelacje na temat jego kłopotów wyszły na światło dzienne Derrick Lewis przebywał już w Brazylii. Podczas dnia medialnego nie chciał udzielać szerszego komentarza… przy czym nie zabrakło humorystycznego akcentu w jego wykonaniu.

– Nie, nie [nie będę tego komentować]. Nie wydaje mi się nawet, żebym to był ja. Tamten gość, którego zatrzymali, miał włosy, widać to na zdjęciach. Ja jestem łysy, to nie ja. Sam nie wiem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO