Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Łatwy debiut czy wielkie wyzwanie? Tak kibice GROMDY zareagowali po ogłoszeniu rywala Popka!

Opublikowane 29 listopada 2023, 10:45
przez Jakub Hryniewicz
0
2
Brak komentarzy

Oficjalnie wiemy już, że Popek na GROMDZIE zmierzy się z niepokonanym Orsu Corsu. Kibice nie oceniają szans rapera jednoznacznie.

Już w ten piątek 1 grudnia odbędzie się gala GROMDA 15, na której zobaczymy kolejny turniej oraz liczne superfighty. Walką wieczoru będzie starcie o pas niekwestionowanego mistrza: Don Diego vs GOAT. Mateusz Kubiszyn przystąpi do pierwszej obrony tytułu, który zdobył przed kilkoma miesiącami.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Szef GROMDY Mariusz Grabowski dopiął też swego i podczas najbliższej gali pierwszy pojedynek na gołe pięści stoczy Popek. Wczorajszego wieczoru poznaliśmy rywala rapera, którym ogłoszony został niepokonany Orsu Corsu.


Galę GROMDA 15 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!


Zdania kibiców są podzielone. Wielu przypomina, że Popek jeszcze w ubiegłym roku przegrał z Normanem Parke w wyniku kontuzji dłoni po jednym z pierwszych uderzeń.

Inni fani z kolei przypominają, że dotychczas zagraniczni mistrzowie byli „wyjaśniani” w GROMDZIE. Dodają też, że Popek ma czym uderzyć. Raper przygotowywał się do debiutu w Zakopanem. Trenował tam z takimi bijokami, jak „Mario”, „Goat”, czy „Słomka”. Jak poradzi sobie w walce z Francuzem? przekonamy się już w najbliższy piątek.

Galę GROMDA 15 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Poniżej wybrane komentarze z social mediów GROMDY.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments