Piątek, 19 Lipca, 2024

HITOWA walka na GROMDA 15! Balboa zmierzy się z “Savagem”!

Fot. GROMDA
Opublikowane 30 listopada 2023, 13:05
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Na jutrzejszej gali GROMDA czeka nas prawdziwa uczta walk na gołe pięści! Organizacja potwierdziła hitowe starcie: Bartłomiej “Balboa” Domalik vs Simon “The Savage” Henriksen.

Już 1 grudnia odbędzie się GROMDA 15, a jej najważniejszym pojedynkiem będzie starcie mistrza Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem. Na kibiców dodatkowo czeka też wiele debiutów, jak np. występ „Popka”, który zmierzy się z francuskim chuliganem “Orsu Corsu”.

Nie zabraknie też wielu twarzy znanych z poprzednich edycji. W ringu stawią się zarówno “Mario”, “Gorilla”, jak i Bartłomiej Domalik. Dziś poznaliśmy rywala “Balboy” i wiadomo, że można spodziewać się ciężkich grzmotów!

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

GROMDA 15: Balboa zmierzy się z Simonem Henriksenem!

Międzynarodowy mistrz organizacji GROMDA w pierwszej walce od porażki z “Don Diego” zmierzy się z “Savagem”! Simon Henriksen to jedna z największych zagranicznych gwiazd w walkach na gołe pięści, który zasłynął fenomenalnymi występami w organizacji King Of The Streets. Teraz przyszedł czas, by sprawdził się z polskim “Królem Nokautów”!

To będzie agresywne starcie dwóch brutalnych torped. To będzie epickie bombardowanie na gołe pięści. Nie mrugać – zapowiada walkę GROMDA.

Kto wygra walkę BALBOA vs SAVAGE?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments