Piątek, 19 Lipca, 2024

Oglądaj GROMDA 15 za darmo! Transmisja pierwszej walki za free [WIDEO]

Fot. GROMDA
Opublikowane 1 grudnia 2023, 19:11
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Dziś wieczorem startuje gala GROMDA 15, która przyciągnie przed ekrany tysiące kibiców. Organizacja przygotowała dla fanów nie lada niespodziankę. Po raz pierwszy dostępna będzie transmisja z walki za free. Gdzie oglądać GROMDA 15 za darmo?

Organizacja GROMDA z przytupem kończy kolejny bardzo udany rok. Przed kilkoma miesiącami wyłoniony został pierwszy, historyczny mistrz. Popularny “Don Diego” zwyciężył w 5. rundzie z “Balboą”, a tym razem czeka go pojedynek z Łukaszem Parobcem.

Oprócz tego na fanów czekają liczne, ekscytujące superfighty, jak Popek vs Orsu Corsu i Balboa vs Savage. Świetnie zapowiada się też turniej, w którym udział wezmą między innymi Jakub Szmajda, Dominik Owsiany, czy “Rambo”.

GROMDA 15 PPV – Transmisja na żywo

Galę GROMDA 15 oglądać na żywo można wyłącznie w PPV. Cena za dostęp do PPV GROMDA 15 zaczyna się już od 34,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru. Kibice walk na gołe pięści wiedzą, że w piątek 1 grudnia pojawią się najlepsi z najlepszych zarówno z Polski, jak i Europy!

Oglądaj GROMDA 15 za darmo

Transmisja z gali GROMDA 15 rozpocznie się w piątek 1 grudnia o godzinie 19:00. Po raz pierwszy dostępna będzie też walka całkowicie za darmo! Wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments