Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Najgorsza decyzja sędziego roku? Szef UFC skomentował przerwanie walki Turner vs Green [VIDEO]

Fot. Twitter/YouTube
Opublikowane 4 grudnia 2023, 14:08
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Jedną z najbardziej komentowanych sytuacji ostatniej gali UFC była decyzja sędziego o późnym przerwaniu walki Turner vs Green. W temacie głos zabrał też Dana White na konferencji prasowej.

Spotkanie obu panów zwiastowało niemałe emocje w oktagonie i tak też było podczas UFC Austin. Bobby Green w swoim stylu wykonywał masę uników z opuszczonymi dłońmi, ale Jalin Turner świetnie wykorzystał przewagę warunków fizycznych.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

„The Tarantula” poważnie naruszył „Kinga” mniej więcej w połowie 1. rundy ich pojedynku i poprawił kombinacją lewy-prawy. Dzieła zniszczenia dokonał na deskach, zasypując przeciwnika ciosami i nokautując go już w 1. odsłonie.

Po walce najwięcej mówi się o późnym przerwaniu w wykonaniu sędziego Kerry’ego Hatleya. Arbiter zdecydowanie popełnił karygodny błąd, który mógł spowodować u Bobby’ego Greena poważny uszczerbek na zdrowiu.

Sytuację, którą obejrzeć możecie poniżej, skomentował na konferencji prasowej Dana White. Szef UFC przyznał, że przerwanie było przerażające, ale zaznaczył, że sędzia doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego błędu.

Zdecydowanie, jeden z najgorszych błędów, jakie w życiu wdziałem. Mieliśmy w przeszłości kilku sędziów, którzy p…dolili głupoty typu: „chciałem, by przegrała jako wojowniczka” i inne takie dyrdymały. Wie, że popełnił błąd i wcale się z tego powodu dobrze nie czuje. To było pechowe… Zdecydowanie, późne przerwanie, o wiele za późne.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO