Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Narkun przekonany, że UFC go obserwuje! Zabrał głos po wygranej z rywalem Denisa Załęckiego

Fot. KSW
Opublikowane 6 grudnia 2023, 11:45
przez Jakub Hryniewicz
1
4
Brak komentarzy

Były mistrz KSW Tomasz Narkun uważa, że wkrótce trafi do UFC. „Żyrafa” jest przekonany, że organizacja bacznie śledzi jego poczynania.

Tomasz Narkun swego czasu był topowym półciężkim w Polsce dzięki występom w KSW. Popularny „Żyrafa” pod sztandarem organizacji seryjnie zwyciężał, między innymi dwukrotnie zatrzymując legendarnego Mameda Khalidova. Wszystko zmieniło się jednak po dwóch nieudanych potyczkach z Philem De Friesem i porażce z Ibragimem Chuzhigaevem.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Narkun odszedł z KSW i trafił do Seaside BattleS MMA. Tam błyskawicznie pokonał Antonio Zovaka, a przed kilkoma dniami poddał Jussiego Halonena, który przegrywał chociażby z Denisem Załęckim. Ogłoszenia rywali wzbudzały raczej śmiech, niż zachwyt kibiców.

Mimo to „Żyrafa” jest pewien, że niebawem wstąpi w szeregi UFC. W rozmowie z MMA Studio Tomasz Narkun stwierdził, że przedstawiciele organizacji obserwują jego osobę. Zainteresowanie ma wzbudzać przede wszystkim to, jak polaryzującą postacią jest były mistrz KSW.

Wszystko jest realne, czas pokaże. Myślę, że w kategorii półciężkiej jest deficyt zawodników. Mam informacje, że ktoś obserwuje moje walki i mój styl oraz to jaką jestem osobowością, jakie wzbudzam zainteresowanie, ale i kontrowersje. Wzbudzam wiele emocji, ludzie nie przechodzą obok mnie obojętnie. Jak wiemy to się liczy w UFC, ta sprzedaż PPV, czy biletów, więc myślę, że mają na mnie chrapkę.

Czy Tomasz Narkun miałby szansę w UFC?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO