Piątek, 19 Lipca, 2024

Komentator UFC był bliski walki z popularnym aktorem! “Myślał, że skopie mi d…”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 13 grudnia 2023, 13:21
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Dość niezwykłe wiadomości przekazał jeden z najpopularniejszych komentatorów UFC, Joe Rogan. Sprawozdawca miał wystąpić w oktagonie przeciwko jednemu z popularnych amerykańskich aktorów. Dlaczego do walki nigdy nie doszło?

Największa organizacja MMA na świecie stroni od swego rodzaju freak fightów. To jednak nie oznacza, że od czasu do czasu nie robi “skoku na kasę” wystawiając w oktagonie popularne postaci. O ile Brock Lesnar okazał się niemałym sukcesem i sięgnął po pas wagi ciężkiej, o tyle CM Punk przegrał 2. walki i okazał się wielką wtopą.

Jak poradziłby sobie Joe Rogan? Na to pytanie wielu fanów MMA liczyło poznać odpowiedź. Komentator znany jest z częstego pobytu na siłowniach i matach. Fani spodziewali się oglądając kolejne migawki Rogana w sparingu BJJ, że wkrótce pojawi się on w oktagonie.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Okazuje się, że faktycznie jakiś czas temu było to możliwe. Komentator UFC przyznał w niedawnym odcinku swojego podcastu, że był bardzo bliski walki w MMA przeciwko Wesleyowi Snipesowi! Dlaczego do tego nie doszło?

Wydaje mi się, że wiedział, że go z…biję. Na początku chyba myślał, że poradzi sobie z moimi sprowadzeniami i skopie mi d…pę. Ale potem się dowiedział, że jestem mistrzem w taekwondo, że trenuję kickboxing i jestem o wiele lepszy w stójce, niż w parterze.

Nie wiem do końca, co się stało, ale była masa różnych żądań. Na początku 50/50, potem 60/40, na wszystko się zgadzałem. Koniec końców rzuciłem: OK, dajcie mi tyle-a-tyle, a jemu ile tylko k…wa zechce. Uduszę typa, dajcie mi go tylko w klatce… Ale nigdy do tego nie doszło.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO